Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Slečna Zuzana: „Stydím se jít i na plovárnu.“

Příběh patnáctý: Zase nic nového pod sluncem... Žena má nadváhu, tak bojuje, obětí nakonec zhubne a… zbude jí vytahaná kůže na břiše i leckde jinde. A na tu už žádné cvičení nepomáhá. Tady už pomůže opravdu jen a jen plastická operace.

Základní údaje

Jméno: Zuzana R. Slečna Zuzana: „Stydím se jít i na plovárnu.“
Věk: 28 let
Bydliště: ...
Stav: Svobodná
Co mě trápí: Zhubla jsem o 45 kilo a zbyla mi ošklivá povislá kůže na břiše.
Co očekávám: Absolutně mi to ničí sebevědomí.

Jmenuji se Zuzka a je mi 28 let. Od dětství jsem měla problémy s nadváhou, v 17ti jsem vážila dokonce 105 kg. Díky této hmotnosti jsem trpěla komplexem méněcennosti a nechtěla jsem chodit mezi lidi.

Slečna Zuzana: „Stydím se jít i na plovárnu.“Slečna Zuzana: „Stydím se jít i na plovárnu.“

Tak jsem se rozhodla, že je na čase s tím něco udělat. Začala jsem běhat a omezovat se v jídle. Povedlo se mi po dlouhé době snížit váhu až na nynějších 60 kg. Měla jsem ze sebe radost, ale bohužel to zanechalo jiné důsledky – povislou kůži. Zkoušela jsem všechny možné druhy cvičení břišních svalů, přes všelijaké „zázračné" přípravky, ale bohužel nic nepomáhá. Vím, že se kvůli této povislé kůži budu trápit pořád a to je ten důvod, proč mě zaujala vaše soutěž o plastickou operaci.

Slečna Zuzana: „Stydím se jít i na plovárnu.“

Chtěla bych sama sobě líbit a být spokojená se svou postavou, ale můj „povisláček" na břiše mi absolutně ničí sebevědomí. Stydím se svléknout před partnerem, nemluvě o návštěvě bazénu, to pro mě nepřipadá v úvahu. Kdybych měla bříško ploché, zbavila bych se své noční můry. Už bych nemusela nosit dlouhá volná trička, kalhoty se zvýšeným pasem, mohla bych se partnerovi ukazovat ve spodním prádle bez ostychu a hlavně by mi to nejvíce pomohlo po psychické stránce.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky