Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Slečna Veronika: „Mám hrozná, nesouměrná prsa.“

Příběh dvacátý šestý: Ne každý z nás se narodí dokonalý a souměrný. Specielně u žen, kterým se přihodí, že mají každé ňadro jiné, nastává velký problém. Připadají si pak ošklivé, neatraktivní a nemají odvahu se třeba zamilovat, protože se bojí nevyhnutelného odhalení svého problému.

Základní údaje

Jméno: Veronika S.  Slečna Veronika: „Mám hrozná, nesouměrná prsa.“
Věk: 19 let
Bydliště: ...
Stav: svobodná
Co mě trápí: Roste mi jen jedno ňadro, které má navíc ošklivý tvar.
Co očekávám: Chtěla bych konečně zažít lásku!

Je mi 19 let, ale ještě jsem nikdy nezažila pocit toho, jaké to je, když vás někdo opravdu milující obejme. Jmenuji se Veronika, vážím 105 kg a přesto mým problémem není moje váha, ale moje ňadra.

Od mých 13 let mi roste už jen jedno ňadro a navíc má opravdu nevzhledný tvar, který ňadro moc nepřipomíná. Kvůli tomuto problému jsem ještě neměla žádného partnera. Nedokážu si představit, že bych se před někým odhalila. Přemýšlela jsem i o tom, že by to mohlo být onkologickým problémem, ale na vyšetření se ukázalo, že tomu tak není a nikdo mi není schopný říct, proč to tak je.

Slečna Veronika: „Mám hrozná, nesouměrná prsa.“

Díky tomu nemám vůbec žádné sebevědomí, ani nikam nechodím, s nikým se nedokážu seznámit. Nemám prostě chuť žít, protože mi v tom brání můj vzhled. Mám z toho opravdu velké psychické trauma.

O mém problému skoro nikdo neví, až na moji mámu a sestru. Proto také, jako slečna Šárka, neposílám fotku svého obličeje. Nedokázala bych se přenést přes to, kdyby mě tu někdo viděl.

Opravdu moc ráda bych konečně chtěla lásku a brát sama sebe trochu lépe.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky