Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Slečna Martina: „Stydím se jít ven.“

Příběh třicátý třetí: Mladičká maminka Martina si za jeden ze svých problémů může sama – piercing pupíku rozhodně nepomohl vzhledu jejího bříška. Další jizvy má ale na svědomí laparoskopie a těhotenství. A Martina by tak ráda našla tatínka pro svého malého syna…

Základní údaje

Jméno: Martina P. Slečna Martina: „Stydím se jít ven.“ Slečna Martina: „Stydím se jít ven.“ Zdroj: čtenářka
Věk: 21 let
Bydliště: Prostějov
Stav: Svobodná, jedno dítě
Co mě trápí: Mám ošklivé břicho, převislé a plné jizev.
Co očekávám: Ráda bych vyrazila ven, v bikinách na koupaliště, a našla konečně toho pravého!

Jmenuji se Martina a ji mi 21 let. Ve svých 20ti letech se mi narodilo miminko. Tomáškovi jsou teď dva roky a moje postava se od porodu téměř nezměnila. Přítel a Tomáškův otec nás opustil a čeká nás hledání nového tatínka. Stydím se vyjít ven v jen o trošku kratším tričku, na koupaliště nechodíme. Stydím se za své jizvy a převislé břicho. I když každý říká, že jsem po dítěti a že to nevadí. Ale oni s tím nemusejí žít.

V 15ti jsem si nechala propíchnout pupík - i po náušnici zůstala škaredá scvrklá jizva, jizvy po dvou laparoskopiích se ztrácí v hlubokých jizvách po těhotenství. Teď se blíží léto a já se snažím různými krémy a mastmi zmenšit alespoň jejich hloubku, ale nedaří se. Deprese, že mi leze břicho z trička, už pomalu neřeším,ven moc nechodíme. Navíc mi břicho visí jako vak přes podbřišek.

Slečna Martina: „Stydím se jít ven.“ Slečna Martina: „Stydím se jít ven.“ Zdroj: čtenářka

Už když jsem byla na základní škole, měla jsem menší bříško, nebylo to tak strašné. Teď je to horší.Po rozchodu jsem zhubla pár kilo, ale pomalu jdou už zase nahoru,na cvičení nemám čas, na malého jsem sama, babička je bohužel pracovně vytížená.

Zkoušela jsem různé diety, pomáhá mi docela nejíst sladké, ale to mi maximálně splaskne břicho o 2 cm a nic víc.

Slečna Martina: „Stydím se jít ven.“ Slečna Martina: „Stydím se jít ven.“ Zdroj: čtenářka

Když jdeme někam na oslavu, nosím černá trička, aby se pod nimi nic nerýsovalo. Když mi někdo např. při tanci přejede rukou po břiše, odtáhnu se, stydím se. Kdyby se to zlepšilo,měla bych ze sebe lepší pocit a snad bych se i nebála na koupaliště v dvoudílných plavkách. Třeba tam potkám i konečně toho pravého!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky