Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Slečna Blanka: Moc se těším do plavek!

Zdroj: Mojereklama.cz

Další výherkyně Plastických proměn, slečna Blanka, neměla se svým tělem žádné problémy. To se ale změnilo v pubertě, když ji jedno ňadro začalo růst víc než druhé. Jak pokračuje příběh další z výherkyň?

Stále jsem hledala výmluvy

„Zhruba ve třinácti jsem si všimla, že mám jedno ňadro větší. Tenhle rozdíl se s postupem času ještě zvětšoval a dnes musím prakticky nonstop nosit vycpanou podprsenku,“ vypráví Blanka a dodává: „Je to hrozné. Nemůžu chodit na koupaliště a všichni se ptají: Proč tam nejdeš? Vždyť umíš plavat, je hezky, pojď s námi. Už roky hledám pořád jen nějaké výmluvy – že něco mám, že se mi nechce, že mě to nebaví. Tak ráda bych si přitom v létě vyrazila na koupaliště jako ostatní. Nejhorší je, že si nemůžete koupit ani pořádné spodní prádlo,“ popisuje.

O tom, že má každé ňadro jinak velké, nikdo neví – Blance se dosud dařilo vše maskovat, a to i před nejbližšími. ,,Dá to práci. Nemůžu si vzít tílko, světlé tričko, musím nosit i v létě jen dlouhá a volná trika, aby to nebylo vidět. Už mě to hrozně unavuje,“ dodává s povzdechem.

Přítel moje prsa nikdy neviděl

Blanka se za ňadra tak stydí, že nic neřekla ani svému příteli, se kterým je s přestávkami už téměř čtyři roky. „Když se mě dnes ptal, proč jedu k doktorce, řekla jsem mu, že to není nic vážného a že mu to řeknu, až přijde čas,“ vypráví.

Plastické proměny_Blanka

Blanku teď čeká vyšetření, mamograf a pak operace v Asklepionu – Klinice a institutu estetické medicíny. Při zákroku jí bude MUDr. Andrea Musilová provádět modelaci většího prsu s redukcí a lift bradavky. O tom, co cítí, z čeho má strach a na co se naopak těší, jsme si s Blankou povídaly, když čekala na odbornou vstupní konzultaci, kterou absolvuje každý klient Asklepionu. Při ní je po vzájemné dohodě lékaře a klienta stanoven návrh léčebného plánu.

Blanko, váš přítel se to teď asi dozví, když zveřejníme váš příběh. Co myslíte, že udělá?

„Nevím, asi mi řekne, že jsem praštěná, proč jsem mu o tom neřekla.“ (směje se)

Nemyslíte, že jste mu přece jen měla všechno říct?

„Víte, o tom se hrozně těžko mluví. Je to tak choulostivé, že se opravdu stydím to s někým rozebírat. Je mi to strašně nepříjemné a trapné a za ta léta se ve mně vytvořil úplný blok.“

Co od operace čekáte?

„Vyřeší mi dlouhodobý problém a zbavím se komplexů a studu. Myslím, že pokud někoho něco na jeho zevnějšku opravdu trápí, neměl by se bát udělat radikální změnu. Ať jde o prsa, bříško nebo třeba velký nos.“

Bojíte se?

„Strach mám, ale říkám si – radši to podstoupím, jen ať už mám klid. Hrozně se těším na to, že budu mít souměrná prsa a budu moci vyrazit do společnosti v pěkném topu nebo tričku, tak jak mě nikdo nezná. Také si koupím pěkné spodní prádlo a plavky. Užiju si to.“

A co ten bazén? Bude konečně?

„To si pište! Do bazénu se vypravím hned, jakmile to bude možné!“

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky