Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Proměny: Vybrali jsme tyto dámy

Proměny: Vybrali jsme tyto dámy
Proměny: Vybrali jsme tyto dámy
Zdroj: Luděk Nechvátal a Thinstock

Představujeme vám čtyři mladé ženy - naše čtenářky, které se rozhodly udělat krok ke zlepšení své vizáže a odevzdat se na pár hodin do rukou expertů v oblasti krásy a stylu.

Simona, Gábina, Lucie a Helena. Všechny jsou mladé, sympatické a nemají strach ze změny. Co je vedlo k tomu, že nám poslaly svoji přihlášku, a jak to celé asi dopadne? To se dozvíte v následujících týdnech na www.kafe.cz.

Proměny tentokrát proběhnou v kadeřnictví KLIER. Líčení se ujme profesionální maskérka Jana Hladíková s pomocí produktů MAKE-UP STUDIO.

Zdroj: Luděk Nechvátal a Thinstock Zdroj: Luděk Nechvátal a Thinstock

Cílem proměn není pouze udělat z "obyčejné" ženy na jeden den STAR, ale především naučit a inspirovat ji, jak se má sama líčit, poradit, který účes je pro ni ten pravý, nebo pomoci s volbou oblečení.   

Čtenářky, které proměnu podstoupí

Zdroj: Luděk Nechvátal a Thinstock Simona (36 let)

Simona je akční maminka, která kromě péče o rok a půl starou dcerku Lucinku stíhá ještě práci na částečný úvazek v kanceláři. "Vstávám brzy a chodím spát pozdě, abych všechno stihla," říká Simona a dodává, že na nějaké šlechtění jí v každodenním kolotoči už moc času nezbývá.
Poradit si přeje s účesem i líčením.
 

Zdroj: Luděk Nechvátal a Thinstock Gábina (26 let)

Gábina se do proměny přihlásila proto, že po šesti letech touží po novém a neokoukaném účesu. Stejně tak by si ráda nechala poradit ohledně líčení. Jako aktivní volejbalistka a fotbalistka v civilním životě zastává spíše přirozený styl a někdy si prostě přeje být také za dámu. 
 

Zdroj: Luděk Nechvátal a Thinstock Helena (30 let)

Helča je druhým rokem na mateřské dovolené s dcerou Natálkou. Do proměny se přihlásila ze dvou důvodů. Tím prvním jsou její zničené a přesušené vlasy, na kterých se podepsalo opakované melírování a barvení. Druhým důvodem je touha překvapit a trochu i šokovat partnera. Povede se jí to?

Zdroj: Luděk Nechvátal a Thinstock Lucie (30 let)

Prodejkyně aut Lucka je nespokojená se svými vlasy. Ty jsou hodně dlouhé, na koncích poškozené a hrají doslova všemi barvami od zrzavé po čokoládově hnědou. Lucie touží po kadeřích zdravěji vyhlížejících, zkracovat je ale příliš nechce. Jak si s ní poradí tým v salonu Klier?


 

První proměnu najdete na www.kafe.cz v pátek 11. 7.   

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky