Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Proměny: Vybrali jsme tyto dámy

Proměny: Vybrali jsme tyto dámy
Proměny: Vybrali jsme tyto dámy
Zdroj: Luděk Nechvátal a Thinstock

Je tady další - zimní kolo proměn a my vám představujeme čtveřici čtenářek, které se přihlásily a byly vybrané.

Tentokrát máme v proměnách dvě zrzky, což se tak často nestává. Dámy k nám opět přijely ze všech možných koutů republiky, paní Naďa dokonce až ze Slovenska!

  • Změna vizáže proběhne v nově otevřeném kadeřnickém Salonu NO-CO na Žižkově a čtenářky se mohou těšit na skvělou práci dvou kadeřníků Jiřího Rudlera a Michala Hájka. O make-up se postará vizážistka kosmetické značky Dermacol Jarmila Zedníková.

Cílem proměn není pouze udělat z "obyčejné" ženy na jeden den STAR, ale především naučit a inspirovat ji, jak se má sama líčit, poradit, který účes je pro ni ten pravý, nebo pomoci s volbou oblečení.   

Čtenářky, které proměnu podstoupí

Jitka (59 let)

Jitka si vlasy barví přírodní Henou, na niž nedá dopustit, a v posledních letech je nosí dlouhé a sepnuté do ohonu. Jak sama říká, teď zatoužila po změně a nebojí se prý ani radikálního zkrácení účesu.

Martina (35 let)

Usměvavou zrzku a maminku dvou dcer čeká v květnu návrat do zaměstnání po dlouhé a - jak ona sama říká - vyčerpávající mateřské dovolené. Potřebuje prý nakopnout, co se týká stylu, a také by ráda nějak zkrotila své divoké kadeře.
 

Monika (28 let)

Blondýnka Monika pochází z Loun a je na mateřské dovolené s tříletou dcerkou. Poradit potřebuje prý hlavně s líčením. Jako světlý typ si bez make-upu připadá tak trochu nevýrazná a ráda by se naučila, jak s barvičkami správně zacházet.

Naďa (62 let)

Sympatická maminka naší kolegyně za námi na proměnu dorazila přímo ze Slovenska, kde s rodinou žije. V Praze se pak příležitostně a ráda věnuje vnoučkovi. Spokojená není především s barvou svých vlasů a nebojí se prý experimentovat.

První proměnu najdete na www.kafe.cz v pátek 20. 2. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky