Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Proměny: Vybrali jsme tyto čtenářky

Proměny: Vybrali jsme tyto čtenářky
Proměny: Vybrali jsme tyto čtenářky
Zdroj: kaplan a Thinstock

Jarní kolo proměn je tady a s ním i čtyři sympatické dámy, které jsme vybraly a nyní vám je představíme.

Přihlášek do proměn nám chodí opravdu obrovské množství a my jsme tomu rádi. Je to signál, že se vám naše články plné rad a krásy líbí. A co víc, že byste se samy do rukou našeho týmu expertů svěřily. Vybrat vás všechny bohužel nemůžeme, ale třeba se příště usměje "proměnové štěstí" právě na vás.

Akce opět proběhne v našem oblíbeném kadeřnickém salonu KLIER. Dámy nalíčí profesionální vizážistka a expertka na péči o pleť Petra Bursíková

Vybrané čtenářky Kafe.cz jsou tentokrát všechny ve věku okolo třiceti. Máme tu zdravotní setřičku, maminky na mateřské i vášnivou lovkyni kešek.

Cílem proměn není pouze udělat z "obyčejné" ženy na jeden den STAR, ale především naučit a inspirovat ji, jak se má sama líčit, poradit, který účes je pro ni ten pravý, nebo pomoci s volbou oblečení.   

Čtenářky, které proměnu podstoupí

Alena (30 let)

Jemná blondýnka pracuje jako zdravotní sestřička. Ráda by získala cenné profesní zkušenosti v zahraničí a nyní se věnuje studiu, aby si mohla svůj sen splnit.

"Velice bych si přála vyzkoušet o kapku jiné líčení, než na které jsem v běžném životě zvyklá, a hlavně bych si přála nějakou výraznou změnu vlasaté kštice, ať již ve střihu či barvě," vysvětluje Alena svůj důvod, proč se do proměny přihlásila.

Sylva (31 let)

Sylva má spolu s manželem a synem koníček, kterému věnují veškerý volný čas. Sbírají totiž kešky (poz. red. Geo cacching) a na kontě jich mají už neuvěřitelných 6 tisíc. A při všech těch dobrodružných výpravách Sylva nestihla navštívit kadeřnictví už několik let. Právě nyní by to chtěla napravit a odevzdat se do zkušených rukou našich expertů. Poradit prý potřebuje i s líčením. "Do lesa se sice malovat nemusím, v práci chci ale vypadat dobře," říká sympatická ekonomka.

Jitka (29 let)

Mladá maminka Jitka pochází až ze Svitav a mimo proměnovou akci v kadeřnictví si pak s manželem udělají v Praze hezké odpoledne. 

Do proměn se Jitka přihlásila proto, že od puberty experimentuje s účesy a pořád to prý není ono. Podobně to má i s líčením. Zaměřuje se hlavně na oči a zakrývání nedostatků pleti, ale s výsledkem není často spokojená. Věříme, že naši experti jí poradí.

Peťa (30 let)

Peťa je na mateřské dovolené s dcerou Grétkou a v poslední době se stal jejím velkým koníčkem pohyb. Oblíbila si funkční trénink, navštěvuje lekce power jógy a s kočárkem každý den ujde dlouhé kilometry. Od proměny si slibuje modernější a trendy účes a těší se i na profi líčení.


 

První proměnu najdete na www.kafe.cz v pátek 8. 5.   

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky