Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Proměny: Vybrali jsme tyto čtenářky

Proměny: Vybrali jsme tyto čtenářky
Proměny: Vybrali jsme tyto čtenářky
Zdroj: kaplan a Thinstock

Po delší pauze přicházíme opět s oblíbeným seriálem proměn, do kterého se můžete přihlásit třeba právě i vy. Dámy, které jsme si tentokrát z vašich řad vybrali, jsou sympatické, zajímavé a krásné. A právě jejich krásu náš tým odborníků ještě podtrhne.

Mnoho žen těžko hledá účes, ve kterém by se líbily samy sobě, nebo make-up, jenž by jim sedl a dokázal zvýraznit jejich přednosti. To je také hlavním důvodem, proč se tolik z vás hlásí do proměn a odevzdává se do rukou opravdových "profíků" na styl. A my jsme tomu rádi.

Proměny tentokrát opět proběhnou v našem oblíbeném kadeřnickém salonu KLIER. Líčení se ujme profesionální vizážistka Katka Pechová, která je odbornicí na foto make-up a svatební líčení. 

Cílem proměn není pouze udělat z "obyčejné" ženy na jeden den STAR, ale především naučit a inspirovat ji, jak se má sama líčit, poradit, který účes je pro ni ten pravý, nebo pomoci s volbou oblečení.   

Čtenářky, které proměnu podstoupí

Verča (22 let)

Verča je velká sportovkyně a už od svých patnácti let vede lekce aerobiku, posilování a Zumby. K tomu všemu stíhá ještě kurzy cvičení pro děti. Se svým účesem není už delší dobu spokojená, jejím kritériem ale je, aby se vlasy daly i nadále svázat do culíku a nový účes tak vyhovoval jejímu náročnému životnímu stylu lektorky. Jak se s tím poperou profesionální kadeřnice?
 

Kateřina (29 let)

Jemná blondýnka, která prý bez make-upu nedá ani ránu, s námi měla tak trochu smůlu. Do proměn jsme si ji vybrali už v létě, ale realizace se posunula skoro o půl roku. A protože Katka byla trpělivá, potkali jsme se tedy v lednu.
 

Jana (37 let)

Jana zakládá poradenskou firmu a ráda by do této vzrušující etapy svého života vstoupila s novou image. Kadeřnicím při proměně dala doslova volnou ruku a co se účesu i barvy týče, nechala rozhodnutí zcela na nich. Jste zvědaví na výsledek?

Veronika (28 let)

Tuhle sympatickou brunetku jsme si do proměny vybrali na poslední chvíli jako náhradnici za nemocnou čtenářku. Verča byla nabídkou Kafe nadšená a okamžitě souhlasila. My zase byli nadšení tím, že by ráda vyzkoušela ofinu a zatím k tomu nenašla odvahu. Najde ji právě na proměnách, co myslíte?


 

První proměnu najdete na www.kafe.cz v pátek 13. 2.   

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky