Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Proměny: Vybrali jsme tyto čtenářky

Proměny: Vybrali jsme tyto čtenářky
Proměny: Vybrali jsme tyto čtenářky
Zdroj: Luděk Nechvátal a Thinstock

Po vlně gentlemanských proměn tu jsou opět dámy a my už se těšíme, až vám tenhle čtyřlístek představíme. Takže, tady jsou...

Přiznáváme, že mnohdy nás při výběru žen, které naši změnu vizáže podstoupí, inspirují i jejich životní příběhy, o kterých nám píší. U příjemné brunetky Šárky nás okouzlila její odvaha, s jakou byla ochotná proměnu podstoupit, u Ivety pak porozchodové trápení, které ale zvládá na jedničku.

Proměny tentokrát proběhnou ve Studiu Michalangelo pana Michala Červeného. Líčení se ujme profesionální vizážistka Elena Zelenohorská

Cílem proměn není pouze udělat z "obyčejné" ženy na jeden den STAR, ale především naučit a inspirovat ji, jak se má sama líčit, poradit, který účes je pro ni ten pravý, nebo pomoci s volbou oblečení.   

Čtenářky, které proměnu podstoupí

Marie (32 let)

Maminka dvouleté holčičky sází už několik let na praktický krátký sestřih, který jí sedne. Kvůli stěhování do nového města se jí ale zatím nedaří najít si kadeřníka, s nímž by byla spokojená. Jak se s úkolem popasuje Michal ze salonu Michalangelo? To se dozvíte už brzy. 

Irena (31 let)

Irena je na mateřské se synkem a dlouhé vlasy, které se rády cuchají, jsou jí nyní spíše přítěží. V rámci proměny se tedy nebrání změně délky ani jejich odstínu.
 

Šárka (34 let)

"Líbí se mi dlouhé vlasy, ale po většinu dne je mám v culíku nebo smotané ve skřipci, protože mi překáží při práci i ve volnočasových aktivitách. Je na čase sebrat odvahu a udělat nějakou pořádnou změnu, co mi dodá šmrnc a zvedne sebevědomí." To jsou slova sympatické maminky devítiletého syna.

Iveta (26 let)

Usměvavá absolventka stavební fakulty se nedávno rozešla po dluholetém vztahu s přítelem. Jak sama říká, zvyká si nyní na zcela odlišný životní styl a snaží se každý den si co možná nejvíc užít.

"Můj život se po rozpadu vztahu najednou otevřel novým možnostem. A jedna z nich byla změnit svůj styl - naučit se sama se sebou lépe pracovat, líčit se, oblékat."
 

První proměnu najdete na www.kafe.cz v pátek 23. 5.  

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky