Příjemná hnědovláska pracuje v kanceláři a vzhled je pro ni důležitý mimo jiné i v zaměstnání. V poslední době má potřebu malinko zaexperimentovat a svůj zajetý styl trochu okořenit.

"Šminky používám každý den, ráda se moderně oblékám a celkově se snažím o sebe dbát," říká Verča, na které je na první pohled vidět, že má hezké věci ráda. Její výbava v podobě doplňků, šátků a kabelek to potvrzuje.

Přečtěte si také čím Kateřina šokovala své přátele nebo o kariérním startu s novou image sympatické Jany.

Jak se s proměnou vypořádá tým našich expertů?

Kadeřnický expert: Soňa Kozelková - KLIER

Volba účesu a postup: Pani Veronika již měla odrostlejší styl ombre a dlouhé vlasy celkově volaly po omlazení. Kadeřnice tedy zakrátila poškozené konečky, sestříhala ofinu a natónovala kadeře v odstínu čokolády a medu. Nádhera!

Expert na make-up: Katka Pechová

Volba líčení a postup: Na Verunku jsem použila veselé barvičky, kterých se určitě nemusí bát. Má to štěstí, že může experimentovat v podstatě s jakýmkoli odstínem.

Expert na stylling: Kateřina

Volba oblečení: Vzhledem k chladnému počasí a tomu, že fotíme venku, jsem Veronice vybrala černou bundu s kožešinou okolo kapuce. Pod ní má oblečený růžový pulovr a jako doplněk výrazný zlatý obojek.

5 otázek pro Veroniku

1. Proč jsem se do proměny na Kafe.cz přihlásila:

Toužila jsem po změně účesu, zejména bych ráda vyzkoušela ofinu, na kterou jsem si zatím netroufla. A také mě zajímalo, jak bych se měla lépe a výrazněji líčit.

2. Jak jsem se před proměnou cítila:

Nevýrazně. A moc jsem se těšila.

3. Čím mě proměna obohatila, inspirovala:

Rozzářila mé vlasy a inspirovala mě v líčení.

4. Jak jsem s výsledkem proměny spokojená:

Naprosto spokojená.

5. Co na to, jak po proměně vypadám, říkali kolegové, partner a ostatní?

Dočkala jsem se samé velké chvály a mnoha poklon :-)

Další proměnu najdete na www.kafe.cz příští pátek.

Za spolupráci děkujeme kadeřnictví KLIER pod vedením paní Markéty Brockové a profesionální vizážistce Katce Pechové, která se specializuje na foto make-up a svatební líčení.