Proměny SEXY 40: Vybrali jsme tyto čtyřicítky

Proměny SEXY 40: Vybrali jsme tyto čtyřicítky
Proměny SEXY 40: Vybrali jsme tyto čtyřicítky
Zdroj: kaplan a Thinstock

Tentokrát jsme se v proměnách zaměřili na dámy 40 PLUS. Není to tak dávno, kdy byly ženy tohoto věku babičkami a hlavně často jako babičky vypadaly. Dnes je čtyřicítka nejlepšími léty.

O tom, že ve čtyřiceti ženy vypadají mnohdy lépe než ve dvaceni, nás utvrzují celebrity na stránkách magazínů, ale i běžné smrtelnice v našem okolí. Oslovili jsme pět žen, které si navzájem nejsou ničím podobné. Společný mají jenom věk mezi čtyřicítkou a padesátkou.

Akce už po několikáté proběhne v našem oblíbeném kadeřnickém salonu KLIER. Dámy nalíčí skvělá vizážistka Katka Pechová.

Cílem proměn není pouze udělat z "obyčejné" ženy na jeden den HVĚZDU, ale inspirovat ji, jak se má sama líčit, a poradit, který účes je tím pravým. Líbí se nám, že dnem s proměnou děláme ženám radost.

Čtenářky, které proměnu podstoupí

Klára (44 let)

Energická cvičitelka a šéfka domu dětí a mládeže stihne každý den tolik úkolů a aktivit, že z toho jde hlava kolem. Do proměny se přihlásila proto, že si teď na podzim tak trochu potřebuje zvednout náladu. A proměna je prý to pravé ořechové! 

Eva (40 let)

Tahle křehká až éterická dívka má za sebou období nepříjemných zdravotních obtíží. Nyní je už to nejhorší za ní a  Eva věří, že ji v dohledné době čekají jen samé hezké věci. Proměna je prý jednou z nich.

Hana (40 let)

Dáma, která dělí čas mezi náročné zaměstnání a péči o pětiletého syna, s nímž je sama. Do proměny ji přivedla touha po novém účesu. Změny se nebojí, dříve s vlasy prý hodně experimentovala.

 

Milada (48 let)

Matka tří dospělých dětí a sympatická čtyřicítka v jedné osobě k nám dorazila až ze Znojma. Od proměny si slibuje modernější účes.


 

Zuzana (48 let)

Veselá a pohodová Zuzka vaří na gymnáziu a už se těší, co dětičky na její nový vzhled řeknou. Na "novou" maminku jsou zvědavé i její dvě dcery a obejít prý musí i sousedky u nich ve vsi.

První proměnu najdete na www.kafe.cz v pátek 25. září.   

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky