Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Proměny s Mary Kay: Vybrali jsme tyto čtenářky

Proměny s Mary Kay: Vybrali jsme tyto čtenářky
Proměny s Mary Kay: Vybrali jsme tyto čtenářky
Zdroj: Luděk Nechvátal

Zahajujeme nové kolo proměn, tentokrát s profesionální kosmetikou Mary Kay. Po dlouhém uvažování jsme zvolili 6 čtenářek, které v následujících týdnech na stránkách Kafe.cz proměníme, někdy doslova k nepoznání. Tyto dámy vám nyní představíme...

S proměnou nám bude pomáhat zkušená vizážistka Gabriela Benešová, která na kosmetiku Mary Kay nedá dopustit a čtenářkám během líčení poskytne i odborné poradenství. 

Čtenářky, které proměnu podstoupí

Tereza (20 let)

Do proměny se budoucí zdravotní sestřička přihlásila proto, že jí to přišlo jako nová a fajn zkušenost. Také se moc těší na pěkné fotografie s profesionálním make-upem. Byla by ráda, aby z focení vyšel obrázek, který si pak její přítel dá na stůl do rámečku.  

Martina (37 let)

Pracuje v kanceláři a sama o sobě tvrdí, že je spíše sportovní typ. Kosmetiku sice používá, ale na výrazné líčení ji moc neužije. Doufá, že při proměně pochytí nějaké zajímavé tipy a triky, jak svůj každodenní make-up vylepšit.

Hanka (32 let)

Hanka je zaměstnaná jako asistentka managmentu ve velké společnosti, což s sebou nese vyšší nároky na vzhled a upravenost. Líčení ale není zrovna její parketa, takže by potřebovala poradit právě v tomhle směru. Ke všemu trochu bojuje se zvýšenou pigmentací v obličeji, kterou jí přivodily sluneční paprsky.

Lucka (33 let)

Jako maminka na mateřské, která ke všemu chodí na částečný úvazek do práce, nemá Lucka na parádu tolik času. A také na make-up a oblékání moc nedá. Manžel Tomáš ale svoji ženu rád vidí v šatech a potěší ho, když si zvýrazní rty a lehce se nalíčí. Lucku trápí mastná pleť se sklonem k lesku, takže se při proměně zaměříme na tento problém.


 

 

Vlasta (55 let)

Enegrická Vlasta obsluhuje v hotelu v centru Prahy. V práci chodí upravená a jak sama říká, líčí se už od 15 let. Pár tipů od profesionálky by se jí prý ale hodilo.

Miroslava (49 let)

Přesto, že se o sebe sympatická Mirka stará, líčí se a chodí na kosmetiku, zajímalo by ji, jak by věci viděla profesionální vizážistka. Se smíchem dodává, jak dlouho už od manžela a syna neslyšela, že jí to sluší. Tak snad se po proměně dočká!

První proměnu najdete na www.kafe.cz v pátek 26. 7.  

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky