Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Proměny s Mary Kay - Tereza (20): Cítila jsem se jako hvězda

Proměny s Mary Kay: Tereza (20): Cítila jsem se jako hvězda
Proměny s Mary Kay: Tereza (20): Cítila jsem se jako hvězda
Zdroj:
Prohlédněte si všechny fotografie (7)

Sympatická budoucí zdravotní sestřička Tereza se líčí spíš nenápadně. Do kosmetické proměny s Mary Kay se tedy přihlásila mimo jiné proto, že by se ráda naučila pracovat s make-upem trochu výrazněji. Doufá, že z focení vzejde nějaký hezký snímek, který si dá její přítel na stůl do rámečku.

Tereza je velmi hezká mladá dáma s bezproblémovou pletí. Jak sama říká, bohatě si vystačí s používáním trendy neónově růžová mašle do pasu a parádní lodičky na podpadku. Myslím, že tenhle outfit jí skvěle sedí.

5 otázek pro Terezu

1. Jakých hříchů na své kráse se dopouštím:
Občas je to málo spánku. Jsem člověk, který by mohl spát každý den 10 hodin a byl by spokojený, ale vzhledem k práci a různým aktivitám je to nemožné a musím se spokojit s 8 hodinami a někdy i méně. Nekouřím, takže tímto nehřeším. Odličuji se každý večer. Přiznávám-párkrát se mi stalo, že jsem šla spát nalíčená, jelikož jsem neměla po ruce odličovač, ale byly to situace, kdy jsem například stanovala, nebo jsem se neměla opravdu čím odlíčit, nicméně i tak jsem si obličej opláchla alespoň vodou. Nejhorší je asi klimatizace, které se nevyhne v létě asi nikdo, ať už je to v autě, práci, v nákupních centrech atd. Ta mi dělá s pletí "zázraky", ale snažím se ji přebít nočními a denními krémy.

2. Proč jsem se do proměny na Kafe.cz přihlásila:
Chtěla jsem získat novou zkušenost a popravdě jsem se nejvíce těšila na fotografie. Den předtím jsem měla z proměny trochu trému, ale v den, kdy se měla konat, jsem se těšila jako malá holka. Moc jsem si ji užila a focení mě chytlo a hrozně bavilo!

3. Jak jsem s výsledkem proměny spokojená:
Hrozně moc. Celé odpoledne jsem se pak cítila jako hvězda!

4. Čím mě proměna obohatila, inspirovala:
Začnu si výrazněji malovat pusu, což jsem dělala doposud jen občas, a nebudu se bát použít jen světlé stíny, když vidím, že i tmavší mi sluší. Tmavších stínů jsem se nebála, když jsem nosila brýle. Avšak když jsem je vyměnila za čočky, volila jsem stíny spíše světlé.

5. Co na to, jak po proměně vypadám, říkali kolegové, partner a ostatní?
Všichni mi výsledek hodně chválili a říkali, že mě nepoznávají. Přítel má radost z fotek  a třeba se opravdu dočkám, že si mě dá v rámečku na stůl! :-) 

Líbí se vám Tereza a její nalíčení? Tady je SEZNAM použitých výrobků:

 • Péče o pleť Botanicals pro mladou pleť
 • Fixační báze pod make-up
 • Podkladová báze Ivory matující
 • Minerální pudrový make-up
 • Tvářenka Orchid
 • Korektor
 • Oční stíny Crystalline, Rose mist, Navy Blue
 • Tužka na oči Dark Denim
 • MaryKayAtPlay tužka na rty Candide Apple
 • MaryKayAtPlay lesk na rty Hot Tamale
 • Řasenka Lash Love Black
 • Tužka na obočí Blonde

www.marykay.cz

Další proměna s kosmetikou Mary Kay opět příští pátek...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky