Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Proměny: Představujeme vám dámskou pětici

Proměny: Představujeme vám dámskou pětici
Proměny: Představujeme vám dámskou pětici
Zdroj: kaplan a Thinstock

Toto kolo proměn bude tentokrát malinko jiné. Mimo "zdravé" čtenářky se nám totiž přihlásily i dvě dámy trpící dosud nevyléčitelnou cystickou fibrózou. A my vám o této nemoci prozradíme víc...

Pět mladých žen, pět různých životních příběhů a jedna společná touha. Vypadat lépe, cítit se lépe a nechat si poradit od našeho týmu odborníků. Předtavujeme vám Dášu, Petru, Evu, Janu a Martinu.

Akce tentokrát proběhne v našem oblíbeném kadeřnickém salonu KLIER. Dámy nalíčí profesionální vizážistka Jana Slezáková.

Zdroj: Luděk Nechvátal a Thinstock

Cílem proměn není pouze udělat z "obyčejné" ženy na jeden den HVĚZDU, ale především naučit a inspirovat ji, jak se má sama líčit, a poradit, který účes je tím pravým.

Čtenářky, které proměnu podstoupí

Zdroj: kaplan a Thinstock Daša (37 let)

Daša je aktivní mladá žena, u které byla již v prvním měsíci jejího života diagnostikována cystická fibróza. V tuto chvíli je její zdravotní stav stabilizovaný, pravidelně ale dochází k lékaři, jednou za čas musí podstoupit zhruba dvou týdenní hospitalizaci. Do proměny se přihlásila mimo jiné i proto, aby o svém vážném onemocnění rozšířila povědomí mezi lidi, kteří jej neznají. Jak sama podotýká, podmínky pro hospitalizaci nejsou u nás mnohdy zrovna růžové.

Zdroj: kaplan a Thinstock Petra (33 let)

Instruktorka lyžování a maminka tříleté dcerky se do proměny přihlásila zejména proto, že potřebuje poradit s vlasy. Účes jí už delší dobu nevyhovuje, kadeře se třepí, nevypadají zdravě. Zkracování se prý rozhodně nebojí. 

Zdroj: kaplan a Thinstock Eva (38 let)

Eva k nám přijela z Loun a je v současné době na mateřské dovolené s dvouletým synem.

"Celý život si připadám málo hezká, málo štíhlá, málo sebevědomá a celkově nevýrazná.Chtěla bych zkusit, jaké to je být atraktivní, krásná a šik. Zkrátka mít šmrnc a vypadat úžasně!" to jsou její slova.

Zdroj: kaplan a Thinstock Jana (35 let)

Příjemná mladá maminka čtyřleté holčičky si proměnový den chce užít. Ráda by oživila svůj účes a poradit potřebuje i s líčením. Na výsledek se velmi těší.


 

Zdroj: kaplan a Thinstock Martina (32 let)

Křehká blondýnka žije v Plzni a i ona je od dětství nemocná cystickou fibrózou. Tato nemoc postihuje zejména trávicí trakt a plíce. Před sedmi lety Martina podstoupila transplantaci plic a i když musí pravidelně užívat léky a navštěvovat lékaře, její stav se po operaci zlepšil. O tom, jak nemoc ovlivňuje život madé ženy, se dočtěte v její proměně (některý z nadcházejících pátků). 

První proměnu najdete na www.kafe.cz v pátek 19. 6.   

Zdroj: kaplan a Thinstock  

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky