Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Proměny na KAFE.cz: Která proměna se vám nejvíce líbila?

Proměny na KAFE.cz
Proměny na KAFE.cz
Zdroj: Mojereklama.cz

Také se vám zdá, že potřebujete proměnu vzhledu? Připravili jsme pro vaši inspiraci výběr proměn, které proběhly v posledních týdnech na KAFE.cz.

Vendy (23): „Mám náladu na další změnu.“

Vendulka je krásná mladá slečna, která se nebojí s vlasy experimentovat. Inspirací jsou jí nové trendy i touha stále něco měnit...

Proměna 

Jana (40): „Proměna mi prospěje i po duševní stránce.“

Janě se nedávno od základů změnil život. Po mateřské dovolené nastoupila do nové práce a navíc se po sedmnáctiletém manželství rozvádí. Proměna jí proto určitě prospěje a určitě dodá i sebevědomí při shánění nového partnera.

Alena (38): „Chtěla bych být modernější.“

Paní Alena se po mateřské dovolené rozhodla, že si doplní studium na vysoké škole. Po-hybuje se tedy v mladém kolektivu, a tak by ráda uvítala nějakou moderní změnu...

Proměny

Operátorka Lenka (46): „Experimentů se bojím, ale...“

Lenka si přeje i po rozvodu zůstat v pohodě. K tomu, aby byla spokojená sama ze sebou, ale potřebuje impuls – třeba v podobě proměny, která by ji učinila krásnější.

Proměny

Jitka (23): „Nerada experimentuji, udělám ale výjimku.“

Slečna Jitka se do proměny přihlásila ze zvědavosti. „Musím se přiznat, že spoléhám hlavně na to, že jsem mezi profesionály, kteří přesně vědí, co mi bude slušet. Sama bych do takové radikální změny nikdy nešla,“ svěřila se.

Proměny

Jana (34): „Potřebuji účes, který mi konečně padne.“

Podívejte se, jak si proměnu užila sympatická maminka Jana. Našemu týmu se doslova proměnila před očima. Z nenápadné usměvavé ženy se rázem stala krásná modelka.

Proměny

Pavlína (32): „Proměnu jsem chtěla vyzkoušet na vlastní kůži.“

Sympatická Pavlína vždy ráda sledovala proměny v televizi a na internetu. Nyní dostala příležitost vyzkoušet si změnu image na vlastní kůži. A šla do toho opravdu po hlavě…

Proměny

Barbora (30): „S třicítkou chci změnu!“

U příležitosti třicátých narozenin se Bára rozhodla pro první radikální změnu v životě. Podstoupí tedy úplně první změnu image!

Proměny

Věra (43): „Proměna bude příjemná změna.“

Paní Věra se rozhodla pro radikální krok – úplně poprvé si totiž v rámci naší proměny nechá změnit účes a vyzkouší líčení, kterému se doposud vyhýbala...

Proměny

Pozvánka KAFE.cz

Na nové Módní proměny se můžete těšit příští týden.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky