Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Proměny: Která dopadla nejlépe?

Proměny: Která se vám nejvíc líbí?
Proměny: Která se vám nejvíc líbí?
Zdroj: kaplan

První etapa letošních proměn končí a my se vás ptáme, jaké dámě změna vizáže prospěla nejvíc? Jedné z Veronik, Katce nebo Janě? Hlasujte.

Verča (22) - "Nepoznal mě vlastní táta"

Verča je lektorka aerobiku a zumby, takže k jejímu životu patří spíš sportovní oblečení a vlasy do culíku. A zřejmě právě proto zatoužila ukázat sobě i ostatním, že to jde i jinak.

Kateřina (29) - "Šokovala jsem své známé"

Tuhle jemnou dívku do proměny vedla touha po novém účesu a také chtěla poradit, jak se líčit o kapku výrazněji, než má běžně ve zvyku. Pravdou je, že místo blondýnky se domů vracela zrzka...

Jana (37) - "Začínám žít nový život"

Jana si plní svůj sen a zakládá vlastní poradenskou firmu. A to byl také důvod, proč si přála vstoupit do nové etapy svého života s novou image.

Veronika (28) - "Připadám si nevýrazně"

Veronika dostala příležitost zúčastnit se našich kafáckých proměn doslova na poslední chvíli a hned se jí s radostí chopila. A její důvod? Chce vypadat výrazněji a ráda by zkusila ofinu.

Další proměnu najdete na www.kafe.cz příští pátek.    

Za spolupráci děkujeme kadeřnictví KLIER pod vedením paní Markéty Brockové a profesionální vizážistce Katce Pechové, která se specializuje na foto make-up a svatební líčení.


Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky