Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

PROMĚNY: Kdo se změní tentokrát?

PROMĚNY: Kdo se změní tentokrát?
PROMĚNY: Kdo se změní tentokrát?
Zdroj: jaka

Zájem o proměnu ve znamená omlazení byl enormní, a proto jsme se rozhodli i nadále spolupracovat s klinikou Petra Clinic a udělat radost dalším čtyřem čtenářkám Kafe.cz. Jaké dámy jsme vybrali tentokrát?

Změna vizáže a základy líčení jsou základem našich proměn. Ukázkou jednoduchého účesu a výběrem omlazujících metod jsou současné proměny opravdu komplexní.  

Zdroj: Veronika Wiwi Carvová a Thinkstock Stále s námi na proměnách čtenářek spolupracuje klinika estetické medicíny Petra Clinic pod vedením odbornice na ženskou krásu a wellness koučky Mgr. Petry Řehořkové. O naše čtenářky se tak znovu postará profesionální a proškolený tým v oblasti neinvazivní zkrášlující medicíny. Každá z vybraných dam si tak vyzkouší jednu proceduru z nabídky, která je zbaví jejich největších nedostatků. 

Celá akce poprvé proběhne na klinice estetické medicíny Petra Clinic

Zdroj: Veronika Wiwi Carvová a Thinkstock

Cílem proměn není pouze udělat z "obyčejné" ženy na jeden den HVĚZDU, ale inspirovat ji, jak se má sama líčit, a poradit, který účes je tím pravým, a zbavit ji určitého pocitu méněcennosti. Líbí se nám, že dnem s proměnou děláme ženám radost a učíme je relaxovat a starat se o sebe. Mnoho žen to totiž v dnešní uspěchané době neumí.  

 

 Čtenářky, které proměnu podstoupí

Zdroj: jaka Lenka (36 let)

Lenka se rozhodla užít si svůj dámský den na klinice, protože v práci pracuje hlavně v kolektivu mužů. Zároveň, jak sama říká, omlazení se jí hodí, má totiž mladšího manžela a chce vedle něj vypadat dobře. Kvůli problematické aknózní pleti si Lenka užila ošetření nejmodernějším laserem Fotona. A aby omlazení bylo kompletní, získala také mezoterapii kyselinou hyaluronovou. 

Procedury: Laser Fotona (odstranění akné) a VIP mezoterapie kyselinou hyaluronovou 

Zdroj: jaka Katka (29 let)

Štíhlá Katka je maminkou osmiměsíční holčičky a na první pohled by se mohlo zdát, že co se týče vzhledu, nic ji netrápí. Opak je ale pravdou. Bývalá vrcholová běžkyně má po porodu problém s celulitidou a rozšířenými boky. Právě proto se rozhodl tým na Petry Clinic pro stimulaci toku lymfy. 

Procedury: rázová vlna s elektrostimulací a lymfomasáž

Zdroj: jaka Ivana (37 let)

Fyzioterapeutka Ivana je maminkou šestiletých dvojčat. Pracuje doma, a tak někdy bývá problém oddělit práci od odpočinku. Právě proto se rozhodla, že svěří svoje unavené tělo do rukou odborníků. A dobře udělala. Čekal ji totiž den, o kterém se jí ani nesnilo.  

Procedury: diamantová abraze, laserová sprcha, laser Fotona (odstranění červených žilek v obličeji a pernamentní epilace)

 

Zdroj: jaka

Mirka (63 let)

Mirka je zdravotní sestra a v současné době pracuje v léčebně dlouhodobě nemocných. Nemá tak čas na odpočinek, denně se setkává se stresem a její tělo, zvláště pak přímý břišní sval, je přetíženo. Proměnou si tak chtěla splnit sen: naučit se o sebe ještě pečovat a zároveň zkusit zhubnout nějaké ty centimetry v oblasti břicha. 

Procedury: Vanquish a Anti-aging LPG


 

 

První proměnu najdete na www.kafe.cz v pátek 25. prosince.   

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky