Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

PROMĚNY: Kdo podstoupí estetickou péči

PROMĚNY: Kdo se změní tentokrát?
PROMĚNY: Kdo se změní tentokrát?
Zdroj: jaka

Estetické proměny byly opravdu oblíbené. A není divu. Ženy se totiž dostávají do rukou opravdových odborníků v oblasti omlazení a hubnutí. Jaké dámy jsme vybrali tentokrát?

Změna vizáže a základy líčení jsou základem našich proměn. Ukázkou jednoduchého účesu a výběrem omlazujících metod jsou současné proměny opravdu komplexní.  

Znovu s námi na proměnách čtenářek spolupracuje klinika estetické medicíny Petra Clinic pod vedením odbornice na ženskou krásu a wellness koučky Mgr. Petry Řehořkové. O naše čtenářky se tak znovu postará profesionální a proškolený tým v oblasti neinvazivní zkrášlující medicíny. Každá z vybraných dam si tak vyzkouší jednu proceduru z nabídky, která je zbaví jejich největších nedostatků. 

Celá akce poprvé proběhne na klinice estetické medicíny Petra Clinic

Cílem proměn není pouze udělat z "obyčejné" ženy na jeden den HVĚZDU, ale inspirovat ji, jak se má sama líčit, a poradit, který účes je tím pravým, a zbavit ji určitého pocitu méněcennosti. Líbí se nám, že dnem s proměnou děláme ženám radost a učíme je relaxovat a starat se o sebe. Mnoho žen to totiž v dnešní uspěchané době neumí.  

 

 Čtenářky, které proměnu podstoupí

Hana (28 let)

Hanka je maminka tříletého Tobíka a po porodu začala mít problémy s červenými žilkami, které jí začaly vznikat na lýtkách a stehnech. Rozhodla se proto zkusit Proměnu a štěstí na Klinice Petra Clinic, aby se jich nadobro zbavila. Zároveň je velkou milovnicí líčení, a tak hltala každou radu, kterou jí naše vizážistka dala. 

Procedury: Laser Fotona (redukce červených žilek na stehnech) a trvalá epilace laserem  

Jana (67 let)

Jana se rozhodla zúčastnit Proměny, aby vyzkoušela něco nového. V životě ještě neměla možnost nechat o sebe celý den pečovat a užívat si maximální péči odborníků. Tentokrát se jí to podařilo a přitom si navíc ještě vyzkoušela, jaké to je, když se nalíčí. Poprvé v životě. 

Procedury: diamantová mikrodermabraze

Ivana (68 let)

Ivana je babička na plný úvazek a užívá si volného času v důchodu. Jejím snem bylo zúčastnit se naší proměny a užít si den na klinice estetické medicíny. Nikdy prý takovou péči nezažila. Nakonec si ji také náležitě užívala.   

Procedury: Vanquish a Měření složení těla InBody 770

 

Jana (31 let)

Jana je maminkou dvou dětí a rozhodla se přihlásit do Proměny, aby si hlavně odpočinula. Estetické Proměny ji lákaly hlavně z toho důvodu, že při dvou dětech nemá moc příležitostí nechat se zkrášlovat a hýčkat. 

Procedury: Anti-aging LPG a Měření složení těla InBody 770


 

 

První proměnu najdete na www.kafe.cz v sobotu 6. srpna.   

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky