Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Proměny: Jitka (29) - "Změny se nebojím"

Proměny: Jitka (29) - "Změny se nebojím"
Proměny: Jitka (29) - "Změny se nebojím"
Zdroj: kaplan, (ikony - Thinstock)
Prohlédněte si všechny fotografie (8)

Milá a krásná Jitka na proměnu dorazila až ze Svitav a byla svolná doslova ke všemu. To se našemu týmu samozřejmě moc líbilo.

S manželem si Jitka udělala v proměnovou sobotu výlet do Prahy a nesmírně se prý těšila, jak si to společně užijí. Dopoledne bude patřit jen jí, nechá se opečovávat a zkrášlovat a odpoledne si prý vyrazí někam za zábavou. Coby rodičům malého dítěte se to zas tak často nepodaří.

"Už rok jsem na mateřské dovolené, takže moje denní líčení je maximálně řasenka, ale jinak jsem si oči do práce líčila výrazně a v oblékání preferuji sukně, šaty, doplňky. Mám ráda ženskost," říká Jitka.

Přečtěte si také, jak cvičitelku Verču nepoznal vlastní tatínek nebo jak se Katka proměnila z blondýnky na zrzku. 

Jak se s proměnou vypořádá tým našich expertů? 

Kadeřnický expert: Markéta Brocková - KLIER

Volba účesu a postup: Hned jak jsem Jitku viděla, měla jsem jasno. O to lepší bylo, že tahle dáma se změny rozhodně nebála.  Zvolila jsem tedy krátký "rozverný" střih a ten pak podtrhla červeným odstínem. Myslím, že Jitce skvěle sedne a ocení i jeho snadnou údržbu.

Expert na make-up: Petra Bursíková

Volba líčení a postup: Paní Jitka je velmi výrazný typ a make-upem jsem pouze podtrhla její přednosti. Těmi jsou oči a rty. U očí jsem zvolila výraznější kouřové líčení, na rty pak zvolila rtěnku v růžovém tónu.

Expert na stylling: Kateřina

Volba oblečení: Model na focení jsme poskládaly z věcí, které si Jitka na proměnu přivezla. Béžový pulovr, minisukně, zelené sáčko a zajímavá šála s metalickými odlesky. Skvělá volba.

5 otázek pro Jitku 

1. Proč jsem se do proměny na Kafe.cz přihlásila:

Už dlouho jsem toužila dostat se do rukou nezávislých odborníků, kteří mi poradí, jaký střih a barva vlasů se ke mně hodí, a hlavně mi ukážou, jak se o vlasy každý den starat, aby vypadaly, jako kdybych přišla právě od kadeřníka. 

2. Jak jsem se před proměnou cítila:

Těšila jsem se.

3. Čím mě proměna obohatila, inspirovala:

Proměna mě obohatila informací, že delší vlasy jsou v mém případě vždy špatná volba a při líčení se nemám bát kouřového líčení.

4. Jak jsem s výsledkem proměny spokojená:

Jelikož jsem nechala paní kadeřnici i paní vizážistce úplně volnou ruku ve všem, tak výsledek je pro mě ohromující. Jsem nadšená!!!

5. Co na to, jak po proměně vypadám, říkali kolegové, partner a ostatní?

Manžel mě zná a ví, že se experimentů nebojím, takže  ho změna nějak zvlášť nepřekvapila. Rodiče a dcera mě poznali po hlase a kolegům a přátelům se můj "rošťácký" vzhled líbil. 

Další proměnu najdete na www.kafe.cz příští pátek.   

Za spolupráci děkujeme kadeřnictví KLIER pod vedením paní Markéty Brockové a profesionální vizážistce a odbornici na péči o pleť Petře Bursíkové.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Proměny: Která dopadla nejlépe?

Proměny: Hlasujte pro nejlepší

Čtyři sympatické dámy a čtyři proměny. Prohlédněte si, jak tým našich expertů "vylepšil" Sylvu, Alenu, Peťu a Jitku a podělte se s námi o svůj názor…

Akční letáky