Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Proměny: Jana (37) - "Začínám žít nový život"

Proměny: Jana (37) - "Začínám žít nový život"
Proměny: Jana (37) - "Začínám žít nový život"
Zdroj: kaplan, (ikony - Thinstock)
Prohlédněte si všechny fotografie (7)

Jana si plní svůj sen a zakládá vlastní poradenskou firmu. A to byl také důvod, proč si přála vstoupit do nové etapy svého života s novou image.

Tahle energická a okouzlující dáma vyzkoušela už všechny barvy vlasů a rozhodně se prý ani teď nebojí experimentovat. Cítí, že právě nyní je pro to vhodný čas. Spolu s partou kamarádek totiž rozjíždí zajímavý "podnik". Oázu, ve které získá klient na jednom místě terapii od psychologů či radu kouče.

"Líčím se podle nálady, a tudíž to není každý den, ale v momentě, co někam vyrážím, tak si moc ráda dopřeji nějaké ty barvičky na obličej, abych se cítila výraznější," říká Jana a už se těší, jaké odstíny při líčení použije naše expertka na make-up Katka.

Přečtěte si také, jak cvičitelku Verču nepoznal vlastní tatínek nebo jak se Katka proměnila z blondýnky na zrzku. 

Jak se s proměnou vypořádá tým našich expertů? 

Kadeřnický expert: Kristýna Bláhová - KLIER

Volba účesu a postup: Paní Jana se nebála změny, což byla pro mě skvělá zpráva a zároveň velký prostor pro vlastní kreativitu. Místo nevýrazné blond jsem vybrala měděnou a vlasy, který byly delší a v ne příliš dobré kondici, jsem zkrátila a prostříhala. Závěrečná úprava s pomocí mačkaných vln je lehce punky a skvěle sedne k zvolenému outfitu.

Expert na make-up: Katka Pechová

Volba líčení a postup: Janička byla ochotná k jakémukoli líčení. Společně jsme se shodly na poměrně výrazném rockerském stylu. Použila jsem tedy černé stíny spolu s červenohnědými a vyčarovala tak kouřové oči. Tento typ líčení Janě skvěle sedne.

Expert na stylling: Kateřina

Volba oblečení: Janě jsem na focení vybrala černou koženou bundu, kterou si s sebou přinesla. Pod ní má oblečený růžový krajkový top, jenž působí jemně a žensky. Právě jemnost je ještě podtržena perlovým náhrdelníkem. Oblečení myslím krásně pasuje s účesem i make-upem.

5 otázek pro Janu

1. Proč jsem se do proměny na Kafe.cz přihlásila:

Už jsem si nechávala několik let vlasy jen růst a stále podobnou barvu a začala cítit potřebu změny a k tomu mi přišla možnost proměny na Kafe.cz ideální.

2. Jak jsem se před proměnou cítila:

Před proměnou jsem se cítila fajn, jelikož jsem věřila, že budu s výsledkem spokojená. Jelikož jsem opravdu chtěla změnu, tak jsem byla svolná skoro k čemukoliv, co by mi bylo navrženo.

3. Čím mě proměna obohatila, inspirovala:

Proměna mě asi nejvíce obohatila v tom, že se nemusím bát odvážnějších a výraznějších barev, a to jak na vlasech, tak i v líčení.

4. Jak jsem s výsledkem proměny spokojená:

S výsledkem jsem spokojená velmi, jelikož vlasy mají tvar, který drží i bez složité údržby. Prostě je po umytí nechám volně proschnout na vzduchu a je to. I barva se mi moc líbí.

5. Co na to, jak po proměně vypadám, říkali kolegové, partner a ostatní?

Partnerovi a okolí se moje proměna moc líbí, jen pro děti to byl trochu šok a chvíli jim trvalo, než si zvykly.

Další proměnu najdete na www.kafe.cz příští pátek.   

Za spolupráci děkujeme kadeřnictví KLIER pod vedením paní Markéty Brockové a profesionální vizážistce Katce Pechové, která se specializuje na foto make-up a svatební líčení. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky