Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Proměny: Jana (35) - "Jiná, ještě hezčí maminka"

Proměny: Jana (35) - "Jiná, ještě hezčí maminka"
Proměny: Jana (35) - "Jiná, ještě hezčí maminka"
Zdroj: kaplan, (ikony - Thinstock)
Prohlédněte si všechny fotografie (6)

Sympatickou brunetku do proměny prý tak trochu "navezla" kamarádka. Jak to celé dopadlo a co Janě řekla její čtyřletá dcerka? Čtěte dál...

"Líčím se denně, pokud nestíhám, tak někdy dopravdy jednoduše, vzhledem k problematické pleti musím používat alespoň BB cream, nicméně po proměně začínám experimentovat s očními stíny. Oblékám se většinou sportovněji, jelikož se celý den nezastavím, ale cítím se dobře i v sukních a šatech," popisuje Jana svůj vztah ke kráse a módě. 

Přečtěte si také, jak se z blondýnky Daši stala zrzka nebo čím Helena šokovala partnera

Jak se s proměnou vypořádá tým našich expertů? 

Zdroj: Luděk Nechvátal, (ikony - Thinstock)

Kadeřnický expert: Markéta Brocková - KLIER

Volba účesu a postup: Jana je krásná dáma - přirozenost sama.
Kudrnaté vlasy jsem prostříhala tak, aby účes působil lehce a vlny volně splývaly okolo bličeje. Kadeřím jsem dodala kaštanový odstín, který přirozenost jen podtrhuje.

Zdroj: kaplan, (ikony - Thinstock)

Zdroj: Luděk Nechvátal, (ikony - Thinstock)

Expert na make-up: JanaSlezáková

Volba líčení a postup: Janičce sluší studené barvy, proto jsem zvolila ružovou tvářenku a podtrhla rty velice transparentní ikonickou rtenkou zn.Ysl č.19. Nezapomínejte na vytvarování obočí, jeho vzhled je pro konečný efekt líčení velice duležitý. V případě hustého obočí stačí tvar zvýraznit stíny. Bezvadné paletky pro make-up očí a právě i obočí nabízí třeba zn. Benefit. V případě, že je dáma majitelkou spíše řídkého obočí, doporučuji dobarvovat tužkou. Mně se nejlépe osvědčila zn. Dior, jejich produkty jsou profesionální a luxusní zárověň.

TIP vizážistky: Světlejší sušší mdlé až pusvitné pleti doporučuji podkladové báze pod makeup s rozjasnujícím efektem např. Dior glow maximizer, který mužete aplikovat i přes makeup na projasnění pleti na lícní kosti lehkým vklepáním. Pro mastnější typ pleti použijte vždy pod makeup matující podkladovou bázy např. Pore minimizer zn. Dior.

Zdroj: kaplan, (ikony - Thinstock)


Sestřih je perfektní, vlasy skvěle drží. Na výrazný make-up jsem si musela chvilku zvykat, ale už jsem si nakoupila podobné, byť trochu jemnější odstíny líčidel.

Zdroj: kaplan, (ikony - Thinstock)

5 otázek pro Janu

1. Proč jsem se do proměny na Kafe.cz přihlásila:

Do proměny mě spíše „navezla“ kamarádka. Připadalo mi to jako dobrý nápad a odreagování od všedních starostí, byla jsem i byla zvědavá, jak tyto akce probíhají. Také jsem chtěla poradit, jak pečovat o vlasy s novým „modernějším“ sestřihem a jak se lépe líčit do společnosti.

2. Jak jsem se před proměnou cítila:

Před proměnou jsem se cítila dobře, sama se sebou vcelku spokojená. I když někdy možná více všední, jelikož jsem se v důsledku nedostatku času líčila velmi jednoduše, řasy + BB cream a jde se.

3. Čím mě proměna obohatila, inspirovala:

Začala jsem trochu více přemýšlet o tom, jak celkově vypadám a působím na ostatní. Dívám se více po doplňcích. Chci se cítit a vypadat více žensky.

4. Jak jsem s výsledkem proměny spokojená:

Jsem velmi spokojená s novým sestřihem vlasů, vlasy si po umytí samy sednou do požadovaného tvaru. Kromě přípravků na konečky a trochu vlasového oleje není potřeba s nimi vůbec nic dělat. Na to, že zásah kadeřnice byl téměř neznatelný, tak výsledek je perfektní, vlasům to jen prospělo. Líčení na mě bylo poměrně dost výrazné, ale stíny a rtěnka mě po počátečním „šoku“ nadchla a mám již v zásobě podobné, jen jemnější odstíny.

5. Co na to, jak po proměně vypadám, říkali kolegové, partner a ostatní?

První „kritik“ byla má dcerka, která když mě viděla, tak to okomentovala slovy „jsi jiná, ale ještě hezčí maminka“. Kamarádka, která mě přihlásila, byla z vlasů i líčení vyloženě nadšená a říkala, že vypadám sexy. A i od ostatních jsem slyšela jen pozitivní ohlasy.

Další proměnu najdete na www.kafe.cz příští pátek.   

Zdroj: Luděk Nechvátal a Thinstock

Za spolupráci děkujeme kadeřnictví KLIER pod vedením paní Markéty Brockové a profesionální vizážistce Janě Slezákové.

Zdroj: kaplan a Thinstock

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky