Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Proměny: Jana (35) - "Jiná, ještě hezčí maminka"

Proměny: Jana (35) - "Jiná, ještě hezčí maminka"
Proměny: Jana (35) - "Jiná, ještě hezčí maminka"
Zdroj: kaplan, (ikony - Thinstock)
Prohlédněte si všechny fotografie (6)

Sympatickou brunetku do proměny prý tak trochu "navezla" kamarádka. Jak to celé dopadlo a co Janě řekla její čtyřletá dcerka? Čtěte dál...

"Líčím se denně, pokud nestíhám, tak někdy dopravdy jednoduše, vzhledem k problematické pleti musím používat alespoň BB cream, nicméně po proměně začínám experimentovat s očními stíny. Oblékám se většinou sportovněji, jelikož se celý den nezastavím, ale cítím se dobře i v sukních a šatech," popisuje Jana svůj vztah ke kráse a módě. 

Přečtěte si také, jak se z blondýnky Daši stala zrzka nebo čím Helena šokovala partnera

Jak se s proměnou vypořádá tým našich expertů? 

Kadeřnický expert: Markéta Brocková - KLIER

Volba účesu a postup: Jana je krásná dáma - přirozenost sama.
Kudrnaté vlasy jsem prostříhala tak, aby účes působil lehce a vlny volně splývaly okolo bličeje. Kadeřím jsem dodala kaštanový odstín, který přirozenost jen podtrhuje.

Expert na make-up: JanaSlezáková

Volba líčení a postup: Janičce sluší studené barvy, proto jsem zvolila ružovou tvářenku a podtrhla rty velice transparentní ikonickou rtenkou zn.Ysl č.19. Nezapomínejte na vytvarování obočí, jeho vzhled je pro konečný efekt líčení velice duležitý. V případě hustého obočí stačí tvar zvýraznit stíny. Bezvadné paletky pro make-up očí a právě i obočí nabízí třeba zn. Benefit. V případě, že je dáma majitelkou spíše řídkého obočí, doporučuji dobarvovat tužkou. Mně se nejlépe osvědčila zn. Dior, jejich produkty jsou profesionální a luxusní zárověň.

TIP vizážistky: Světlejší sušší mdlé až pusvitné pleti doporučuji podkladové báze pod makeup s rozjasnujícím efektem např. Dior glow maximizer, který mužete aplikovat i přes makeup na projasnění pleti na lícní kosti lehkým vklepáním. Pro mastnější typ pleti použijte vždy pod makeup matující podkladovou bázy např. Pore minimizer zn. Dior.


Sestřih je perfektní, vlasy skvěle drží. Na výrazný make-up jsem si musela chvilku zvykat, ale už jsem si nakoupila podobné, byť trochu jemnější odstíny líčidel.

5 otázek pro Janu

1. Proč jsem se do proměny na Kafe.cz přihlásila:

Do proměny mě spíše „navezla“ kamarádka. Připadalo mi to jako dobrý nápad a odreagování od všedních starostí, byla jsem i byla zvědavá, jak tyto akce probíhají. Také jsem chtěla poradit, jak pečovat o vlasy s novým „modernějším“ sestřihem a jak se lépe líčit do společnosti.

2. Jak jsem se před proměnou cítila:

Před proměnou jsem se cítila dobře, sama se sebou vcelku spokojená. I když někdy možná více všední, jelikož jsem se v důsledku nedostatku času líčila velmi jednoduše, řasy + BB cream a jde se.

3. Čím mě proměna obohatila, inspirovala:

Začala jsem trochu více přemýšlet o tom, jak celkově vypadám a působím na ostatní. Dívám se více po doplňcích. Chci se cítit a vypadat více žensky.

4. Jak jsem s výsledkem proměny spokojená:

Jsem velmi spokojená s novým sestřihem vlasů, vlasy si po umytí samy sednou do požadovaného tvaru. Kromě přípravků na konečky a trochu vlasového oleje není potřeba s nimi vůbec nic dělat. Na to, že zásah kadeřnice byl téměř neznatelný, tak výsledek je perfektní, vlasům to jen prospělo. Líčení na mě bylo poměrně dost výrazné, ale stíny a rtěnka mě po počátečním „šoku“ nadchla a mám již v zásobě podobné, jen jemnější odstíny.

5. Co na to, jak po proměně vypadám, říkali kolegové, partner a ostatní?

První „kritik“ byla má dcerka, která když mě viděla, tak to okomentovala slovy „jsi jiná, ale ještě hezčí maminka“. Kamarádka, která mě přihlásila, byla z vlasů i líčení vyloženě nadšená a říkala, že vypadám sexy. A i od ostatních jsem slyšela jen pozitivní ohlasy.

Další proměnu najdete na www.kafe.cz příští pátek.   

Za spolupráci děkujeme kadeřnictví KLIER pod vedením paní Markéty Brockové a profesionální vizážistce Janě Slezákové.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky