Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Proměny: Eva (38) - "Snila jsem o krátkých vlasech"

Proměny: Eva (38) - "Snila jsem o krátkých vlasech"
Proměny: Eva (38) - "Snila jsem o krátkých vlasech"
Zdroj: kaplan, (ikony - Thinstock)
Prohlédněte si všechny fotografie (7)

Mamika dospívající dcery a dvouletého kloučka k nám přijela z Loun. Od proměny si slibovala hlavně relax a den plný hýčkání. Vyplnilo se jí to?

"Oblékání přizpůsobuji situaci, momentálně převažuje sportovní styl. Na hřiště i písek se hodí nejlépe. Od proměny jsem do své výbavy zařadila hydratační krémy, make up a více pracuji s barvami," popisuje Eva svůj přístup ke kráse a módě. 

Přečtěte si také, jak pochválila malá dcerka čtenářku Janu nebo proč Verču nepoznal vlastní tatínek. 

Jak se s proměnou vypořádá tým našich expertů? 

Zdroj: Luděk Nechvátal, (ikony - Thinstock)

Kadeřnický expert: Soňa Kozelková - KLIER

Volba účesu a postup: Paní Eva má přirozeně vlnité vlasy, dosti ale narušené opakovaným a ne příliš odborně provedeným melírováním. Nejprve jsem tedy sjednotila barevný odstín vlasů a poté přidala hnědé proužky. "Chemlonovou blond" teď nahradí přírodní tóny hnědé, béžové a světlé. Sestřih zajistí snadnější úpravu a lepší tvar účesu.

Zdroj: kaplan, (ikony - Thinstock)

Zdroj: Luděk Nechvátal, (ikony - Thinstock)

Expert na make-up: JanaSlezáková

Volba líčení a postup: Evě sluší přírodní odstíny, k líčení jsem tedy použila paletku Lancome v tělových barvách. Dámě lze závidět nádherně dlouhé řasy. Kdo nemá stějný poklad, doporučuji vyzkoušet podkladové sérum pro řasy od Dioru Diorshow maximizer. Aplikujte před líčením jakoukoli řasenkou pro zvýšení jejího efektu a na noc pak jako pečující sérum. Evička má velmi suché rty, proto jsme použila pouze lesk. Doporučuji nejdříve rty perfektně vyživit a pak teprve nanést rtěnku, případě pouze lesk či balzám na rty např. Dior lip glow s extraktem z lufy a mangovým máslem, které rty vyživý a podpoří jejich přirozenou barvu.

Zdroj: kaplan, (ikony - Thinstock)

Na novou barvu jsem si musela chvíli zvykat, ale líbí se mi. Střih je bezvadný. Do proměny bych šla hned znovu! 

Zdroj: kaplan, (ikony - Thinstock)

5 otázek pro Evu

1. Proč jsem se do proměny na Kafe.cz přihlásila:

Cítila jsem, že potřebuji změnu a radu odborníků. Možná je to věkem (blíží se mi 40.) nebo tím, že jsem 2 roky na mateřské dovolené. Přála jsem si vyzkoušet, jaké to je být krásná, šik a mít šmrnc. Zároveň jsem si vychutnávala péči kadeřnice i vizážistky, zkrátka byl to den určený jen a jen pro mě.

2. Jak jsem se před proměnou cítila:

Na proměnu jsem se těšila, nebála se. Upřímně, očekávala jsem radikální střih, udržení světlé barvy a v myšlenkách si vysnila krátké vlasy. Bohužel/bohudík se tak nestalo, mé vlasy jsou velice neposedné a kadeřnice mi vysvětlila, že s takto vlnitými vlasy zkracování nedoporučuje. Zároveň zvolila ztmavení/tónování, aby vlasy oživila a celkově rozsvítila. Děkuji!

3. Čím mě proměna obohatila, inspirovala:

Účes, který mi kadeřnice vybrala, jsem schopná vytvořit i doma. Úprava není nijak náročná a i když nemám profesionální vybavení, vlasy vypadají náramně. A ta největší rada? Ze svého problému udělat přednost. Takže přestávám rovnat, vlasy uhlazovat, raději budu vlnit a vlasy rozhazovat :-)

4. Jak jsem s výsledkem proměny spokojená:

S proměnou jsem moc spokojená, chvíli jsem si zvykala na barvu, ale střih i úprava účesu je perfektní. Kdyby byla příležitost, půjdu do další proměny třeba hned.

5. Co na to, jak po proměně vypadám, říkali kolegové, partner a ostatní?

Ohlasy na proměnu jsou pozitivní. Partner řekl, že vypadám jako Kateřina Stočesová, tatínek, že by mě nepoznal, kdybych se k němu nepřihlásila, maminka by ráda do proměny. Náš malý syn poznamenal, máš vlásky a opatrně na ně sahal, dcera "záviděla" a známí chválí.

Další proměnu najdete na www.kafe.cz příští pátek.   

Zdroj: Luděk Nechvátal a Thinstock

Za spolupráci děkujeme kadeřnictví KLIER pod vedením paní Markéty Brockové a profesionální vizážistce Janě Slezákové.

Zdroj: kaplan a Thinstock

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU