Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Proměna + VIDEO! Marie (29): „Do dneška jsem se vyhýbala kameře...“

Marie (29): „Do dnešního dne jsem se vyhýbala kameře...“
Marie (29): „Do dnešního dne jsem se vyhýbala kameře...“
Zdroj: Macciani, www.macciani.estranky.cz, video: Jan Kundera
Prohlédněte si všechny fotografie (10)

Marie pochází z jižních Čech, ale žije v Praze. Nedávno absolvovala druhou vysokou školu a aktuálně pracuje na recepci masážního salonu. Ve volném čase relaxuje kromě thajských masáží i s přáteli. Nejčastěji se s nimi schází v kavárnách, na koncertech, ráda chodí i do kina, divadla, věnuje se četbě.

Marie se o módu zajímá ráda a často, přesto ale přiznává, že svůj styl tak trochu hledá. Co má nejraději, je street móda, takže se občas "rozparádí" při nákupech. Doma se může pochlubit vlastní sbírkou náušnic. "Nadchnu se pro všechno, co je originální a vyčnívá z davu," vypráví. Na proměně ji zaskočila přítomnost kameramana, který měl za úkol natočit novinku: video z proměn. Maria byla připravena jen na cvakání fotoaparátu. Natáčení si však nakonec celkem užívala.


Před proměnou...

Proměňujeme...

Nastupuje kadeřník

Vlasy:

Michael Červený www.studiomichelangelo.cz

Marie nosila mnoho let sportovní sestřih nakrátko a protože trvalo dost dlouho, než jí vlasy dorostly po ramena, poprosila kadeřníka, aby jí její vytoužené mikádo zachoval.

Kadeřník se nejdřív pustil do barvení. Vrchní část hlavy prosvětlil ultra světlým melírem s ledovým nádechem. Použil při tom techniku melírování šikmo proti pěšince. Pro spodní partie zvolil přírodní popelavě hnědou. Nakonec účes stupňovitě sestříhal.

 

S vizáží poradí vizážistka

Vizáž: Lucie Kubátová www.studiomichelangelo.cz

Vizážistka začala jako obvykle úpravou obočí, nanesením korektoru pod oči, make-upu, pudru... Když byl základ hotový, vrhla se na zvýraznění Mariiných krásně tvarovaných očí.

Zasloužený prostor najednou dostaly husté a dlouhé řasy. Rty a tváře naopak ponechala v přirozeném duchu. Marie pod jejíma rukama doopravdy prokoukla.

Po proměně...

A co na proměnu říkala Marie?

„Prostě paráda!“

Líčení – použité přípravky

Vizážistka použila na nalíčení následující kosmetické přípravky značky Fleur de Santé:

Podívejte se na exkluzivní video z proměny.

 Jak se přihlásit na proměnu na KAFE.cz?

Napište na promena@kafe.cz a přiložte svoji fotografii, případně důvod, proč se chcete nechat proměnit.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky