Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Proměna v Poppy Delevingne aneb Staňte se hvězdou

Proměna v Poppy Delevingne aneb Staňte se hvězdou
Proměna v Poppy Delevingne aneb Staňte se hvězdou
Zdroj: Zuzana Panská, ČTK
Prohlédněte si všechny fotografie (18)

Story a značka Marks & Spencer vám přinášejí další díl ze seriálu Proměn, které z vás udělají celebritu! Nevěříte? Čtěte dál, anebo ještě lépe, vyzkoušejte na vlastní kůži!

Osmadvacetiletá britská lvice salonů, neméně slavná starší sestra modelky Cary, byla pro nás jednoznačně dokonalou představitelkou anglické módy, stejně jako značka Marks and Spencer. Styl, který vyznává, patří v současnosti k jednomu z nejnapodobovanějších.

Zdroj: Zuzana Panská, ČTK Její šatník je plný úžasných elegantních, ale i ležérních outfitů, a právě díky této rozmanitosti se Poppy často stává členkou důležitých módních událostí. Spojení podzimních trendů M&S a stylu Poppy Delevingne bylo souhrou dokonalosti.

Poppy prožívá nadmíru úspěšné období. Už v září 2011 se stala mladou velvyslankyní British Fashion Council. „Jsem poctěna, že jsem byla jmenována, a těším se na podporu nových britských talentů,“ reagovala. Objevila se na obálkách módních magazínů a je v kurzu, do toho se ještě v květnu stihla vdát a jeden obřad jí jednoduše nestačil. Kromě klasického v Británii, kde oblékla šaty Chanel, měla ještě méně formální svatbu v Maroku. Tam zvolila šaty Emilio Pucci v hippie stylu, který ráda nosí a neskutečně jí sluší. Pro ni tak typická ležérní a nenucená kombinace luxusu, sezonních výstřelků i nadčasové klasiky se jen tak neokouká. Blonďatá Britka ale také dobře ví, že styl není jen o oblečení.

Neponechává náhodě ani svůj účes. Každému zlatému pramenu jejích vlasů byla věnována extra péče, aby celek vzbuzoval dojem nenucenosti. Být dokonale upravená a mít bezchybný make-up je samozřejmost, se kterou se musí počítat.

Barbora, 20 let

Můžeme mluvit o štěstí, že se nám pro seriál Proměn podařilo získat naši čtenářku a mladou studentku mezinárodních vztahů Báru. Proměnit ji v britskou modelku Poppy Delevingne nebylo nic složitého, protože podoba je patrná na první pohled. Bára už má nějaké focení za sebou, jak nám přiznala, a bylo to znát. S Poppy je pojí stejně vytříbený cit pro módu.
 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU