Zatím první afroamerická herečka, která získala Oscara za hlavní ženskou roli, držitelka bezpočtu dalších ocenění a matka dvou dětí, to vše zvládá Halle, vlastním jménem Maria Halle Berry. „Nic není na ženě krásnějšího než sebejistota, která pochází zevnitř,“ říká tato Bond girl. Čokoládová kráska se sama často objevuje na prvních příčkách žebříčků o nejvíc sexy ženu a netají se tím, že přímo miluje nakupování.

Proto pro nás byla jasnou volbou při přípravě focení dalšího ze seriálu Proměn, tentokrát s nákupním centrem OC Nový Smíchov. Objevila se v úspěšné kampani značky Versace, kterou nafotil Mario Testino. Halle má i obrovskou vášeň pro boty, což potvrdila, když se stala tváří značky s módní obuví. Navrhla dokonce kolekci vlastních bot, o tomto doplňku má vysoké mínění: „Boty o vás hodně řeknou. Mohou být sexy, mohou prozradit něco o tom, kam dneska půjdete, mohou říct, jaká je vaše nálada, dávají vám šanci vylepšit se.“

Pokud jste stejně exotický typ jako naše celebrita, můžete si s make-upem dokonale vyhrát. Nebojte se výraznějších barev, a naopak přitvrďte, aby na snědé pleti vynikly. Halle je opravdová bojovnice s osudem. Dokázala se poprat nejen s nevydařeným manželstvím, ale také se statečně pere s cukrovkou. Díky celoživotním stravovacím omezením se musela naučit jíst pravidelné porce několikrát denně, což jí jistě pomáhá při udržování postavy. Co se týká sportu, nenechá dopustit na golf, u kterého se vždy dokonale zrelaxuje.

Petra, 30 let

Moderátorka z rádia přišla na focení a okamžitě rozzářila celý ateliér. Vnesla neskutečně pozitivní energii, které má na rozdávání. Petra je velice komunikativní a okamžitě zapadla do našeho týmu. A co ji pojí s Halle Berry kromě podoby? Slabost pro boty a Jamese Bonda.