Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Proměna: Mirka (63) – „I já mám právo na rozmazlování!“

Proměna: Mirka (63) – „I já mám právo na rozmazlování!“
Proměna: Mirka (63) – „I já mám právo na rozmazlování!“
Zdroj: jaka, (ikony - Thinstock)
Prohlédněte si všechny fotografie (11)

Mirka i ve svém věku tvrdě pracuje jako zdravotní sestra v léčebně dlouhodobě nemocných. Díky proměně ale zjistila, že musí začít pečovat i o sebe, aby žila spokojený život.

Jak dopadla Proměna podle Mirky: Takové dny mám ráda. V práci pečuji já o nemocné a starší lidi, na Petra Clinic jsem si v rámci Proměny užila správnou péči i já. A je to opravdu příjemné. Navíc byly procedury spojené s líčením a to pro mě byla novinka. V mém věku se takhle již dávno nelíčím. Když jsem viděla výsledek, byla jsem okouzlená.

Přečtěte si také, jak se proměnila Ivana!

Jak se s proměnou vypořádá tým našich expertů? 

Odbornice na ženskou krásu: Mgr. Petra Řehořková - PETRA CLINIC

Procedury: Mirka má velmi namáhavou práci, má přetížená bedra, a tudíž povolené břišní svaly, které kryje vrstva tuku. Pro rozpuštění tukové tkáně byl použit světový hit - přístroj Vanquish. Aby únava nebyla vidět ani v obličeji, dopřála si Mirka kosmetickou péči v podobě velmi speciální masáže a čištění pleti LPG s aktivací kyseliny hyaluronové. Pro domácí péči byl zvolen vitamín E v ampulích a maska s kyselinou hyaluronovou z řady Petra Clinic. Na počátku roku absolvuje paní Mirka sérii 6 infuzí s vitamínem C pro zvýšení imunity a speciální anti-aging péči.

Zdroj: jaka, (ikony - Thinstock)

Zdroj: Luděk Nechvátal, (ikony - Thinstock)

Expert na make-up: Žanetka GI (Gi Studio Make-up and Photography)

Volba líčení a postup: Vzhledem k věku paní Mirky jsem v líčení nevolila žádnou extravaganci. Podkladovou bází a make-upem jsem sjednotila barvu pleti, zamaskovala jsem nedokonalosti věku a zvýraznila oči. Zvolila jsem tmavé linky v kombinaci se zlatohnědými stíny. 

Zdroj: jaka, (ikony - Thinstock)

Začínám si život znovu užívat!

Zdroj: jaka, (ikony - Thinstock)

3 otázky pro Mirku:

Proč jsem se přihlásila do Proměny na Kafe.cz?

Vlastně mě přihlásily dcery. Díky nim se sem tam dostanu na masáž nebo na nějakou jinou proceduru. Proměna pro mě byla opravdu zásadní i co se týče ke vztahu k sobě samé. Ještě není čas život zabalit. 

Čím mě inspirovala?

Hlavně tím, že je škoda, že i ve svém věku již nepoužívám líčidla. Doslova mi otevřela oči a jsem ráda, že jsem ji absolvovala. Pamatuji si ještě líčení za svých mladých let a současnost je naprosto odlišná, ale výsledky jsou výjimečné.  

Jak jsem s výsledkem proměny spokojená? A co na to moje okolí?

Bylo to skvělé. Díky procedurám jsem se opravdu cítila vnitřně spokojenější a díky líčení jsem zase na chvíli omládla. I moje okolí reagovalo na proměnu kladně. Manžel mě skoro doma nepoznal. 

 

Další proměnu najdete na www.kafe.cz příští pátek.   

Zdroj: Veronika Wiwi Carvová a Thinkstock

Za spolupráci děkujeme klinice estetické medicíny Petra Clinic pod vedením odbornice na ženskou krásu Mgr. Petry Řehořkové a vizážistce Žanetce GI z Gi studia.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky