Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

PROMĚNA: Lucie (38) „Původně jsem chtěla všechno vzdát...“

Zdroj: jaka, Thinkstock
Prohlédněte si všechny fotografie (10)

Sama Lucie by se do Proměny nepřihlásila. Kamarádka ji ale postavila před hotovou věc. Přes původní strach se Lucka brzy dostala a celý den si užila. Ostatně zhodnoťte výsledek sami.

I druhá Lucie z naší Proměny pracuje v expedici léčiv a do Proměny ji přihlásila právě její kamarádka. Ačkoli byla nervózní a nedokázala si dopředu představit, jak bude celý den probíhat, po první konzultaci s odborníky z kadeřnictví se uvolnila a nechala se hýčkat. Sportovně založená Lucka, fotbalová fanynka svých synů, se nejdřív velké změně bránila, ale nakonec si nechala poradit. Její cesta za úplnou proměnou bude sice delší, ale už teď je vidět, že prokoukla a omládla. 

Jak dopadla Proměna podle Lucie: Myslím si, že Proměna dopadla dobře!

Přečtěte si také, jak při Proměně dopadla Lucie!

Jak se s proměnou vypořádá tým našich expertů? 

Kadeřnický expert: Misha/Hair Studio - RAW BEAUTY

Volba střihu: Paní Lucie měla velmi suché vlasy se slabými a roztřepenými konci. Při barvení nanášela černou barvu do celých délek, a proto bylo napoprvé téměř nemožné splnit její přání o zesvětlení vlasů a červeném melíru. Naším hlavním cílem tedy bylo ozdravení vlasů pomocí správné péče a správně zvoleného střihu tak, aby byl slušivý a moderní. Díky střihu získaly vlasy nejen na objemu, ale také vypadají zdravěji.  

Simona

Make-up Artist: Sabina Škodová / Make-up Institute Prague

Volba líčení a postup: U paní Lucie jsem se snažila všechny své kroky v líčení vysvětlit, aby měla možnost začít se pravidelně líčit i v domácím prostředí. Nebála jsem se výraznějšího líčení. Barevně jsem sjednotila pleť a zakryla nedostatky, např. poměrně výrazné kruhy pod očima. Úpravu si zasloužilo i obočí, které nebylo na obou stranách stejně souměrné. Zvýraznila jsem oči tmavým kouřovým líčením a na rty použila lesk na rty v přirozené barvě. 

 Simona

 Mít strach bylo zbytečné!

Simona

5 otázek pro Lucii: 

1. Proč jsem se do Proměny na Kafe.cz přihlásila:

Sama bych se do Proměny nepřihlásila, ale souhlasila jsem, když s tím nápadem přišla kamarádka. A nelituji. 

2. Jak jsem se před Proměnou cítila:

Bála jsem se, byla jsem nervózní a dokonce jsem zvažovala, že se ani nezúčastním. Ale slib je slib. Nakonec jsem byla velmi ráda.  

3. Čím mě Proměna obohatila, inspirovala:

Dostala jsem spoustu cenných rad ohledně úpravy vlasů. A rozhodla jsem se, že postupně začnu zesvětlovat, abych měla barvů vlasů tak jako dříve. 

4. Jak jsem s výsledkem Proměny spokojená:

Byla jsem spokojená velmi. Ten den jsem si opravdu užila. Strávila jsem ho v příjemném prostředí plném spousty milých lidí. 

5. Co na to, jak po proměně vypadáte, říkali lidé z vašeho okolí?

Okolí bylo nadšené. Dětem se Proměna moc líbila a manžel mi pochválil účes a řekl, že mě dělá mladší. 

Další proměnu najdete na www.kafe.cz příští pátek.   

Za spolupráci děkujeme kadeřnictví Misha/Hair Studio - RAW BEAUTY

A za líčení také Make-up Institute Prague

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky