Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Proměna Jindřišky (54): „Dnes už se změně nebráním.“

Proměna paní Jindřišky: účes, make-up, oblečení, móda
Proměna paní Jindřišky: účes, make-up, oblečení, móda
Zdroj: Mojereklama.cz

Jindřiška sebrala všechnu odvahu a vypravila se i s vlastní sestrou na proměnu, aby alespoň jednou zaexperimentovala se svým účesem.

Sympatická dáma byla ještě donedávna v účesech a líčení spíše konzervativnější a od moderních trendů se držela zpátky. O první krok se nakonec postarala její sestra, dvojče (uvidíte už příští týden), která obě tajně přihlásila na proměnu.

Před proměnou...

Jindřiška Jindřiška Zdroj: Mojereklama.cz Jindřiška Jindřiška Zdroj: Mojereklama.cz  

„Kupodivu jsem hned souhlasila, i když to byl velký šok a dříve bych to určitě odmítla. Teď to ale beru jako výzvu. A také si říkám, že tím udělám i něco pro sebe,“ prozradila nám maminka dvou dětí a babička dvou vnoučat. O plánované proměně ale nikomu neřekla, a tak teď čeká, že rodina i přátelé budou velmi překvapení.

Jindřiška se vyučila prodavačkou, u tohoto oboru však dlouho nezůstala. Už deset let pracuje jako montážní pracovník ve firmě s počítači, kde opravuje tiskárny. Ve volném čase pak ráda čte, luští křížovky a je velká filmová a seriálová fanynka. 

Co s vlasy? Nastupuje kadeřník

Vlasy: Mirka Nováková,  vlasové studio HP design

Jindřiška vždy preferovala jednoduchý sestřih a dlouhá léta zůstávala u jedné barvy – červe-nohnědé, kterou si často aplikovala sama doma. Právě vlivem nesprávných preparátů se ale z jejích vlasů vytratil pohyb a lesk, který dodávají speciální masky a kvalitní barvy. Proto bylo nutné postarat se o celkovou vlasovou rekonstrukci, která „hřívu“ oživí a zvýrazní. Kadeřnice Mirka tedy na vlasy aplikovala nejdříve světle hnědý odstín, aby zakryla červený tón, který už není tak moderní. Pro intenzivnější lesk pak přidělala několik melírů. A aby odlesky byly ještě viditelnější, natónovala zbytek vlasů barvou By Fama 574. 

  Jindřiška Jindřiška Zdroj: Mojereklama.cz

Jindřiška si přála zůstat u praktického účesu. Mirka jí proto doporučila sestříhané mikádo s trendovými prvky – ofinou a třásněmi. Vlasy nejdříve odlehčila tím, že zkrátila délku, pak jim dodala objem sestříháním a nakonec kontury nad čelem pečlivě srovnala, aby účes vypadal pěkně cípatě.

  Jindřiška Jindřiška Zdroj: Mojereklama.cz

Pro vytvarování účesu Mirka použila tužidlo, které vmasírovala do vlhkých vlasů. Poté prameny postupně vyfoukala a konečky vyžehlila do rovna.

S vizáží poradí vizážistka

Vizáž: Marie Tyburcová, project manager 1A týmu

Vizážistka Marie si pro Jindřišku připravila líčení, ve kterém se snoubí retro energie uvolněných šedesátých let a nadčasová elegance. Základem byl zářivý make-up a výrazné kouřové líčení s černými linkami – to vše působí velmi moderně. 

  Jindřiška Jindřiška Zdroj: Mojereklama.cz

Jako základ Marie použila paletu fialových stínů, které pomocí malého štětečku jemně apli-kovala na celé pohyblivé víčko. Tmavá linka s černou řasenkou pak opticky způsobily hustější a výraznější řasy. „Vždy je nutné nanášet linky až po očních stínech. Oční víčko není mastné, a proto linky budou dobře držet,“ popsala Marie. A dodala, že je důležité pamatovat i na to, že linky sluší pouze ženám se správně posazenýma a klenutýma očima. 

  Jindřiška Jindřiška Zdroj: Mojereklama.cz

Líčení nakonec skvěle doplnil lesk na rty. A svůdné třpytky ho ještě více umocnily.

Po proměně...

Jindřiška Jindřiška Zdroj: Mojereklama.cz Jindřiška Jindřiška Zdroj: Mojereklama.cz  

Líčení – použité přípravky

Vizážistka použila na nalíčení Jindřišky následující přípravky dekorativní kosmetiky

Podkladový hydratační krém Sephora – sublimateur de teint
Dior Teint Diorlift make-up
Dermacol kompaktní pudr
Bourjois (fialové, šedé a třpytivé oční stíny)
Dior konturovací tužka
L´oréal Panoramatic Cool – revitalizační řasenka
Bourjois tvářenka bronz
Lesk Dermacol rose

A co na proměnu říkala Jindřiška?

„Celou proměnu jsem si náramně užila. Myslím, že mé okolí bude ze změny nadšené.“

Kosmetická poradkyně Jana Hotová doporučuje:

Odličování a čištění pleti: Specifická péče:
 • Revitalizační tonik bez alkoholu Lotion Essentielle
 
 
 
 
 • Kromě pravidelné návštěvy kosmetického salonu, kde intenzivní péči obstarají za vás, se můžete spolehnout na Gommage Fondante – je to druh neabrazivního peelingu, který velice jemně odstraňuje odumřelé buňky, ale díky jeho lehké struktuře ho můžete používat každý týden.
 • 1x týdně vyhlazující a oživovací maska Masque visage anti-rides
   
   
Odličování očí a rtů: Oči ráno a večer:
 • Hydratační odličovací mléko s Karite máslem Demaquillant Essentiel
 • Remoderační sérum a.e.g. kompenzační komplex dising lift, Nutricia ultra riche nuit.
 
Obličej ráno: Obličej večer:
 • Po očištění pleťovou vodou naneseme sérum Design, pak hned krém Design na den s vyhlazujícími účinky. Sérum s krémem vytvoří dokonalou ochranu pokožky na celý den.
 • Nejdříve aplikujeme sérum Design, pak lehkými poklepy nanášíme oční krém Design Begard. Na závěr pak doporučujeme použít na obličej a krk Design Rich Creme, aby pleť v době odpočívání účinně regenerovala.

Realizátoři proměny

Tuto proměnu pomohli zrealizovat:

Vlasy: Mirka Nováková,  vlasové studio HP design
Vizáž: Marie Tyburcová, project manager 1A týmu

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky