Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Proměna: Ivana (37) – „Chci se naučit odpočívat!“

Proměna: Ivana (37) – „Chci se naučit odpočívat!“
Proměna: Ivana (37) – „Chci se naučit odpočívat!“
Zdroj: jaka, (ikony - Thinstock)
Prohlédněte si všechny fotografie (11)

Maminka šestiletých dvojčátek je vytížená fyzioterapeutka a proměnu brala jako zasloužený jednodenní relax.

Jak dopadla Proměna podle Ivany: Proměnu jsem si velmi užila. Po dlouhé době jsem měla možnost celý den odpočívat, a tak jsem tuto šanci využila na maximum. Prostředí Petra Clinic mě nadchlo a rozhodně jsem tu nebyla naposledy. 

Přečtěte si také, jak vypadala Katčina proměna!

Jak se s proměnou vypořádá tým našich expertů? 

Odbornice na ženskou krásu: Mgr. Petra Řehořková - PETRA CLINIC

Procedury: Ivana má velmi křehkou pleť, která je nejen protkána již viditelnými červenými žilkami, ale i díky hormonálním změnám je náchylná k růstu chloupků nad horním rtem. Unikátním laserem Fotona jsme schopni v jednom okamžiku nejen redukovat červené žilky, ale zároveń i provést fotoepilaci knírku. Obě procedury za měsíc bude nutné ještě zopakovat. Odstranění žilek až do doby zatavení těch nejspodnějších vrstev, chloupky alespoň 5x. Pro šetrnou, ale dokonalou péči byla provedena speciální diamantová abraze s laserovou sprchou. Ivana byla poučena o nevhodnosti vymačkávání a nípání a o střídmé návštěvě sauny. Také na domácí použití jsme zvolili zpevňující kolagenový gel Petra Clinic a čisticí pěnu s mořskou řasou.

Expert na make-up: Žanetka GI (Gi Studio Make-up and Photography)

Volba líčení a postup: Ivana má jemnou pleť, kterou bylo potřeba sjednotit a zakrýt drobné nedostatky. Líčení jsem zvolila střídmější vzhledem k přání Ivany. Nedělaly jsme tedy žádnou extravaganci, ale kouřové líčení do ztracena s výraznými linkami očí. Upravila jsem také obočí a na rty použila vyživující rtěnku v přirozeném odstínu. 

Oddělit práci od odpočinku je těžké, ale tentokrát se mi to povedlo!

3 otázky pro Ivanu:

Proč jsem se přihlásila do Proměny na Kafe.cz?

Nejdřív jsem váhala, ale pak jsem to vyzkoušela čistě ze zvědavosti. Zajímalo mě, jak to na klinice vypadá a jak taková proměna vlastně vypadá. Nakonec jsem byla mile překvapená, a to hlavně z personálu kliniky, který je naprosto profesionální.  

Čím mě inspirovala?

Umím pečovat o své tělo zevnitř, ale zjistila jsem, že občas zapomínám na péči také zvenku. Mám dvě holčičky, a tak jim chci předat i tuhle zkušenost. Jednou za čas by se prostě ženská měla zkrášlit a užít si den jen pro sebe. 

Jak jsem s výsledkem proměny spokojená? A co na to moje okolí?

Byla jsem naprosto spokojená. Líbilo se mi, že jsem vizážistkou nebyla do ničeho tlačená a že ačkoli se sama nelíčím výrazně, trefila přesně to, co mi sluší. Cítila jsem se opravdu dobře. Moje okolí bylo proměnou nadšeno. Rozhodně doporučuji všem něco takového vyzkoušet, když se najde příležitost. 

 

Další proměnu najdete na www.kafe.cz příští pátek.   

Za spolupráci děkujeme klinice estetické medicíny Petra Clinic pod vedením odbornice na ženskou krásu Mgr. Petry Řehořkové a vizážistce Žanetce GI z Gi studia.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky