Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Překladatelka Tereza: „Nerada se líčím, ale jestli to musí být…“

Zdroj: Mojereklama.cz

Tereza je tanečnice a překladatelka z ruského jazyka, ale pracuje jako odborná asistentka v centru alternativní medicíny a kosmetiky, kde také s ruštinou přijde do kontaktu. Je z Prahy a jak nám prozradila – o proměně jí řekla kamarádka.

Dnes se tedy seznamte s Terezou (28), která je z Prahy a o naší proměně se dozvěděla od kamarádky. Nápad ji zaujal a vzhledem k tomu, že u ní nikdy není daleko od nápadu k realizaci, ihned se pro stylingovou proměnu nadchla. Tereza pracuje jako odborná asistentka v centru zabývajícím se speciální přírodní čínskou kosmetikou a masážemi, kde pomáhá mimo jiné s administrativou a propagací. Kromě toho intenzivně překládá z ruštiny a to například filmové scénáře či divadelní hry.

Před proměnou... 

Zdroj: Mojereklama.cz

Tereza má ráda ležérní a pohodovou módu, v oblečení se nerada cítí upjatě a naškrobeně. Nejdříve sahala pouze po oblečení, které bylo v co možná nejutrálnějších nebo tlumených odstínech, ale nakonec se nadchla i pro červenou nebo tyrkysovou barvu.

Proměňujeme...

Zdroj: Mojereklama.cz Zdroj: Mojereklama.cz

První proměna se nesla v duchu červené. Tereza se rozhodla pro elegantní, ale přitom pohodlné sexy šaty (Orsay), které svým střihem zdůrazňují ladné křivky a přitom nepůsobí vyzývavě. K šatům jsme dodali výraznější červené korálky (Pink) a zlaté páskové střevíčky (Vagabond).
Jak jsme se dozvěděli, Tereza ve volném čase navštěvuje hodiny baletu a tréninky scénického tance, kterému se intenzívně věnuje již řadu let. Má proto pěkně vypracovanou sportovní postavu a na první pohled byly na ní zkušenosti s tancem patrné.

Druhá proměna...

Zdroj: Mojereklama.cz Zdroj: Mojereklama.cz

Tereza se nerada líčí, protože po tréninku nevypadá make-up ani řasenka nikdy jako před ním. Se smíchem nám k tomu dodávala: „Vrátila jsem se právě ze soustředění, kde jsme denně trénovali i několik hodin. Bylo to výborné, ale hlavně jsem nemusela přemýšlet o tom, jestli mám dokonalý make-up nebo dostatečně dlouhé řasy. Když jdu ale někam na večírek, tak se nalíčím moc ráda... A ještě raději jsem, když někdo nalíčí mne!“

Druhá varianta je vhodná spíše do města na procházku, do práce nebo na letní párty. Černé kraťásky (Promod) jsme doplnili bílým tílkem se zlatými aplikacemi (C&A) a náramek (Pink) outfit vhodně doplnil. Tereza nosí brýle s červenými obroučkami, které jí dle našeho názoru moc sluší. Na focení jsme ale zkusili variantu s nimi, ale také bez brýlí a Tereza byla spokojená, protože údajně má brýle snad na všech svých fotkách.

Třetí proměna...

Zdroj: Mojereklama.cz Zdroj: Mojereklama.cz

Třetí kombinace byla Tereze nejbližší. Džíny (Vero moda) a výraznou tyrkysovou tuniku s hlubokým výstřihem (Zara) jsme doplnili velkým šperkem - náhrdelníkem, obojí v tolik módním etno stylu. K tomu se také hodily pohodlné etno sandálky (Deichmann). Tereza se po proměně cítila výborně a potvrdila, že už dlouho nestrávila tak zajímavé a vtipné dopoledne.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU