Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Paní Vlaďka: „Bez pevné podprsenky se neodvážím mezi lidi.“

Příběh sedmý: Čtyřiačtyřicetiletá paní Vlaďka zažila to, co tisíce dalších žen. Po porodech dvou dětí její prsa už opravdu nejsou, co bývala. Teď je navíc nezaměstnaná, ani s manželem kvůli jeho pití nežije…

Základní údaje

Jméno: Vlaďka P. Paní Vlaďka: „Nebýt podprsenky, neodvážím se pomalu mezi lidi.“
Věk: 44 let
Bydliště: Hořice
Stav: Vdaná, ale odloučená od manžela
Co mě trápí: Prsa po dětech nevypadají dobře
Co očekávám: Chtěla bych se zase moderně oblékat

Po brouzdání internetem jsem narazila na vaši velkou hru o plastickou operaci. Protože jsem ve věku, kdy je to v dnešní době, pokud tedy jsou finance, normální, tak bych chtěla zkusit své štěstí.

Paní Vlaďka: „Nebýt podprsenky, neodvážím se pomalu mezi lidi.“

Posledních asi 5 let uvažuji o plastice prsou. Jsem po dvou dětech a prsa mi hodně spadla, nebýt podprsenek, tak bych se styděla chodit v přiléhavých tričkách. Věřím,že by mě plastická operace prsou zvedla sebevědomí a mohla bych více využít dnešní módy, která se tak nabízí!

Jsem teď asi 2 měsíce bez práce a odrazilo se to i na mé postavě, nemám tolik pohybu a více jím, tak jsem přibrala zhruba o 5 kg. Necítím se akorát.

Paní Vlaďka: „Nebýt podprsenky, neodvážím se pomalu mezi lidi.“

Jinak mi je 44 let, mám dva syny - 19 a 12 let, jsem vdaná 20 let, ale s manželem již 2 roky nežijeme - odstěhoval se po delších problémech, které jsme měli díky jeho kladnému vztahu k alkoholu.Žiji v malém městě v Podkrkonoší. Myslím si, že v kostce je to o mé osobě to opravdu základní. Děkuji, a budu se těšit.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky