Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Paní Veronika:„Kvůli postavě se mi rozbil vztah.“

Příběh sedmnáctý: A zase ty nešťastné porody… Ať už má paní Veronika pravdu, anebo ne, když tvrdí, že její první vztah zkolaboval díky mateřstvím zničené postavě, přesto je to téma k zamyšlení.

Základní údaje

Jméno: Veronika R. Paní Veronika:„Kvůli postavě se mi rozbil vztah.“
Věk: 30 let, dvě děti
Bydliště: ...
Stav: ...
Co mě trápí: Po porodu mám ošklivé břicho.
Co očekávám: Chci znovu nastartovat svůj život a získat špetičku sebevědomí.

Je mi 30 let a mám dva syny, devítiletého a dvouletého. To, co mě trápí, nejde bohužel spravit tím,že zhubnu, i když to samozřejmě moc potřebuji. Protože i když jsem zhubla, moje břicho zůstává stejně hrozné, jako když jsem tlustá, a možná ještě horší.

Teď, dva roky po druhém porodu, zkouším opět zhubnout,abych se cítila ve svém těle dobře, ale i když zhubnu, tak do plavek s tímto bříškem mě nikdo nedostane!

Paní Veronika:„Kvůli postavě se mi rozbil vztah.“

První vztah mi kvůli mé postavě nevydržel, ač jsem se snažila zhubnout, prostě to nešlo. A druhý můj vztah, moc bych chtěla, aby vydržel.

Abych se sama sobě líbila, zvedla si sebevědomí a nežárlila na každou slečnu, která jde kolem. Myslím, že by mi to pomohlo,abych nemyslela hned na nejhorší. Chci zkrátka znovu nastartovat svůj život lepší cestou a získat špetičku sebevědomí, kterou už jsem dávno ztratila. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Doktore, zbavte mě komplexů!

Časopisové a billboardové krásky se podepsaly na sebevědomí mnoha žen. Ani při důkladném pohledu nenaleznete na jejich obličeji a těle jedinou…

Akční letáky