Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Paní Pavla: „Když se podívám do zrcadla, rozpláču se.“

Příběh dvanáctý: Ach, ty porody. Z dopisů, které nám čtenářky posílají, jsou tyhle nejsmutnější. Žena přivede na svět nového človíčka a zaplatí za to zničenou postavou, což jejímu sebevědomí rozhodně nepřidá…

Základní údaje

Jméno: Pavla K.
Věk: 32 let
Bydliště: Václavovice
Stav: vdaná, dvě děti
Co mě trápí: Po porodech mám obrovské ošklivé břicho.
Co očekávám: Chci si zvednout sebevědomí, zbavit se problémů s převisem na břiše i bolestí v kříži.

Jmenuji se Pavla, je mi 32 let a mým věčným tématem je nespokojenost se svým tělem. Nejsou to ale ani prsa (i když jsou také velká a povislá, ale kvalitní podprsenka z nich ještě dokáže udělat celkem slušný dekolt), není to ani křivý nos, či odstátá ouška, ale tak jako u spousty jiných žen, které jsou po porodech... Je to vytahané břicho s velkými strijemi

Už po porodu své první dcerky, které je teď 11, se mi břicho zpátky nestáhlo a po porodu mého ročního synka, u kterého jsem přibrala o 30 kilogramů, mám břicho hrozně veliké. Tím se mi má noční můra prohloubila a nyní při každém pohledu do zrcadla se mi tlačí slzy do očí.

Paní Pavla: „Když se podívám do zrcadla, rozpláču se.“  

Jsem šťastná za zdraví mých dětiček a za partnera, který se mi snaží pomáhat a drží mě nad vodou, ale břicho je takový můj vnitřní čertík, který mne straší po celý rok, nejenom na Mikuláše.

Paní Pavla: „Když se podívám do zrcadla, rozpláču se.“

Jistě jsou lidé, kteří řeknou, že na břicho se musí cvičit a cvičit, ale myslím, že nejeden laik i odborník ví, že při takovéto míře uvolnění pomůže jen odstranění. A co očekávám od operace? To co každá jiná žena. Přes zvednuté sebevědomí, až po konec problémů s potící se kůží pod břišním převisem. Snad i malinko ustoupí bolesti v kříži, kterými trpím.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky