Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Paní Naďa: „Chybí mi horní ret, musím si ho vždy domalovat.“

Příběh dvacátý osmý: Kromě prsou, která po třech dětech už prý nevypadají nejlépe, se paní Naďa nejvíce trápí svými rty. Ten horní je zcela neznatelný a ona musí pokaždé použít spoustu rtěnky, aby si jej tam „dotvořila“.

Základní údaje

Jméno: Naďa Paní Naďa: „Chybí mi horní ret, musím si ho vždy domalovat.“
Věk: 36 let
Bydliště: ...
Stav: Vdaná, tři děti
Co mě trápí: Trápí mě prsa, vytahaná po dětech, a rty, ten horní by potřeboval výplň.
Co očekávám: Chtěla bych se cítit lépe po psychické stránce.

Jmenuji se Naďa. Je mi 36 let a jsem podruhé vdaná. Toho času na mateřské dovolené - mám tři syny.

Mám trápení s prsy a rty. Po třech dětech, ať dělám, co dělám, tvar prsou z mládí se nevrátí. Musím nosit silikonové vycpávky v podprsence, před manželem se stydím chodit nahoře bez, i při milování je to hrůza. I když manžel říká, že jsou dobré, tak i přesto pokud možno tričko a nebo podprsenku nerada vysvleču.

Paní Naďa: „Chybí mi horní ret, musím si ho vždy domalovat.“

Do bazénu také moc nechodím a když už jdeme, jsem raději pořád ve vodě, chybí mi sebevědomí. Vždy jsem měla prsa tak akorát, ale přála bych si je o něco větší…

Další můj problém, to jsou rty. Můj horní ret je příliš úzký, takže si ho musím každý den domalovat. Proto bych ho také chtěla operativně zvětšit. Nemám ho vlastně skoro žádný a výplní si, myslím, by ret spíše vystoupl.

Paní Naďa: „Chybí mi horní ret, musím si ho vždy domalovat.“Paní Naďa: „Chybí mi horní ret, musím si ho vždy domalovat.“

Od operace bych očekávala, že se budu cítit lépe po psychické stránce, snad by se mi i to sebevědomí mohlo zvednout. I když na mém těle je možná víc věcí, které mě trápí, tyhle dvě jsou nejhorší! 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky