Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Paní Lucie: „Jsem 48kilová vyzáblina.“

Příběh třicátý sedmý: To, co nám napsala paní Lucie, nás skoro rozplakalo. Má za sebou spoustu těžkých operací, zažila klinickou smrt, stále je v invalidním důchodu. Přesto se raduje ze života a hlavně ze své dcery! Jen by si moc přála mít pěkné poprsí…

Základní údaje

Jméno: Lucie G. Paní Lucie: „Jsem 48kilová vyzáblina.“ Paní Lucie: „Jsem 48kilová vyzáblina.“ Zdroj: čtenářka
Věk: 36 let
Bydliště: ...
Stav: svobodná, jedno dítě
Co mě trápí: Nemám žádná prsa, po operacích a dlouhém pobytu v nemocnici se mi ztratila.
Co očekávám: Chtěla bych mít zase alespoň trochu ženské křivky.

Když mi bylo 21 let prodělala jsem několik vážných operací žaludku. Vzhledem k tomu, že nádor byl tak velký, odebrali mi žaludek celý společně s částí tenkého střeva. Vzhledem k tomu, že se vyskytla spousta pooperačních komplikací, prodělávala jsem nové operace, klinickou smrt a skončila na pár týdnů na ARU. Všude po těle jsem měla spoustu rukavicových drénů a hadiček. Dokonce se stalo, že mi dva měsíce po operaci vyšla stolicí jedna z rukavic. Když jsem po čtyřech měsících odcházela z nemocnice, byla jsem o pár kilo lehčí a úplně bez poprsí.

Dnes je mi 36 let, jsem mámou jedné dcery a od operace jsem neustále v invalidním důchodu se spoustou zdravotních komplikací, co se příjmu potravy týče.

Paní Lucie: „Jsem 48kilová vyzáblina.“ Paní Lucie: „Jsem 48kilová vyzáblina.“ Zdroj: čtenářka

Mám pocit, že snad ani nejsem ženská, žádné pěkné křivky, žádné prsa, jen 48 kilová vyzáblina.

Možná je to paradox, ale chtěla bych změnit své poprsí a připadat si zase trochu žensky. Jak vypadá mé břicho, jsem si zvykla, prostě to patří ke mně. Důležité je, že jsem relativně zdravá a můžu se dívat, jak mi roste dcera, což se ze začátku zdálo jako zcela nemožné.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky