Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Paní Jana: „Ze svého těla mám hrozné komplexy.“

Příběh osmý: Stejně jako v několika předchozích případech, i tuhle story zažila snad každá žena. Už od puberty je paní Jana nespokojená s jistou částí svého těla, pak se přidal porod a jeho následky, dokonce i hormonální léčba, která často s postavou drasticky zamává…

Základní údaje

Jméno: Jana H.
Věk:  
Bydliště:  
Stav: Rozvedená
Co mě trápí: Trápí mě moje břicho a pozadí
Co očekávám: Chci být krásná pro svého mladšího přítele

Můj příběh o tom, co mě na sobě trápí, je asi takový: Už od mých patnácti let mě trápí větší pozadí. Nejsem snad silná, ale má postava není ideální. Po porodu se přidalo bříško, které dřív vypadalo celkem dobře. Po porodu se kůže uvolnila a ani cvičení nepomohlo.

Paní Jana: „Ze svého těla mám hrozné komplexy.“

Marodila jsem se štítnou žlázou a po užívání léku jsem přibrala pár kilo a potom to bylo ještě horší. Kolem 40 let jsem se snažila zhubnout. Podařilo se mi shodit 16 kilo, ale kůže byla ještě povislejší.

Paní Jana: „Ze svého těla mám hrozné komplexy.“

Doma mi muž neustále připomínal, jak vypadám - nakonec jsme se rozvedli. Dcera už byla téměř dospělá. Dnes mám přítele mladšího, tvrdí mi, že se mu líbím, přesto mám hrozné komplexy hlavně ze svého břicha a pozadí. Přála bych si udělat něco se svým tělem a proto zkouším tady štěstí.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky