Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Paní Hana: „Mám sebevědomí na nule díky ošklivým jizvám na břiše.“

Příběh první: Na úvod publikujeme příběh statečné ženy z Tišic. Paní Hana soutěží o vaši přízeň, která by jí umožnila plastiku břicha, poznamenaného těžkými operacemi. Její životní příběh je vůbec docela smutný - manžel opustil ji i postiženého syna, kterého sama vychovává.

Základní údaje

Jméno: Hana K.
Věk: 44 let
Bydliště: Tišice
Stav: Rozvedená
Co mě trápí: Jizvy na břiše
Co očekávám: Zvednutí sebevědomí

Jmenuji se Hana, bude mi za pár dní 44 let. Můj život byl trošku víc komplikovaný než je běžné. Mám dvě děti, které vychovávám odmala sama. Jejich táta utekl od problémů, které byly se synem po jeho narození. Syn překonal téměř všechny problémy (DMO), rozchodil se, ale zůstalo mu poškození řečového centra a je mentálně postižený. Nebylo to jednoduché, ale zvládli jsme to. Dcera úspěšně studuje UK přírodovědeckou fakultu - imunologii.

V době, kdy jsem si myslela, že už nic špatného nepřijde se mi zhoršilo zdraví a musela jsem na akutní břišní operaci - zánět výchlipek v tlustém střevě, bylo to ze dne na den. Operace byla náročná a jizva, jak vidíte na snímcích, pořádná. Díky celkovému zánětu v celém břiše se špatně hojila a vypadá, jak vypadá. Po roce kdy jsem měla stále problémy, jsem musela na další operaci, kdy mi provedli resekci části tlustého střeva, tentokrát částečně laparoskopicky, ale i tak mám řez na levé straně - 5 stehů. Už to budou dva roky.

První jizva mi vytvořila ošklivé rozdělení břicha, nikdy jsem neměla vyšší BMI než 27, jsem celkem štíhlá, až právě na to bříško, které se trošku u nás v rodině u žen dědí. Ty operace mi ale celkový dojem z mé postavy pokazily více. Žiji s dětmi sama, poslední tři roky mám problém se s někým seznámit, protože se bojím, co by řekl, až by mě viděl bez oblečení. Chtěla bych trošku bříško upravit, nechci upravit obličej ani prsa jako některé ženy, které to dělají, aniž by to potřebovaly.

Moje sebevědomí je v poslední době na bodě nula. Posílám svá fota a budu doufat, že mne vyberete.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky