Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Paní Eva: „Moje tělo? Děs a hrůza.“

Příběh dvacátý čtvrtý: Ženy obvykle v těhotenství přibírají. Některá více, jiná méně, některé se nadbytečná kila podaří shodit, jiná to štěstí nemá. Anebo i s velkým úsilím trochu zhubne, jenže kůže je pak vytahaná a nevzhledná. Přesně tohle se přihodilo i paní Evě.

Základní údaje

Jméno: Eva D. Paní Eva: „Moje tělo? Děs a hrůza.“ Paní Eva: „Moje tělo? Děs a hrůza.“ Zdroj: čtenářka
Věk: 40 let
Bydliště: Litoměřice
Stav: rozvedená, tři děti
Co mě trápí: Mám tak vytahané břicho, že se stydím svléknout.
Co očekávám: Chci být krásná a sexy.

Vím, že je plno žen, co mají problém jako já. Mám tři krásné a zdravé dcery a při každém těhotenství jsem přibrala přes 25 kilogramů.

Vím je to strašně moc,ale věřte mi ,že při posledním těhotenství jsem se hlídala, jenže zbytečně.Bylo mi 34 let, kdy se mi narodila moje nejmladší dcera Eliška. Je z druhého manželství, které bohužel nedopadlo podle našich představ. Ale o tom nechci psát, i když to také trochu s mým příběhem souvisí.

Paní Eva: „Moje tělo? Děs a hrůza.“ Paní Eva: „Moje tělo? Děs a hrůza.“ Zdroj: čtenářka

Je mi 40 let a mé tělo je děs a hrůza.Po mých třech těhotenství a neustálých dietách mám tak strašně ošklivé a vytahané břicho, že se stydím někde svléknout do plavek.O intimních chvílích ani radši nemluvím - je mi strašně.

O plastice břicha už mluvím dost dlouhou dobu,ale stále na to nemám peníze.Myslím si, že bych byla o hodně šťastnější a více sebevědomá. Také asi jako každá žena i krásnější.

Paní Eva: „Moje tělo? Děs a hrůza.“ Paní Eva: „Moje tělo? Děs a hrůza.“ Zdroj: čtenářka

Koupila jsem si stroj na cvičení, ale výsledky opravdu znát nejsou.Toto je můj příběh - nešťastné ženské, která by moc chtěla vypadat krásně a sexy.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky