Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Obchodnice Eva (53): „Jsem stále v terénu!“

Zdroj: Martin Pekař, Mojereklama.cz

Paní Eva za námi dojela do kadeřnictví Style autem a v dobré náladě. Jak nám na sebe prozradila, je stále v běhu - dělá totiž oblastní obchodní zástupkyni ve firmě, která se zabývá výrobou a dodávkou domácích potřeb.

„Práce mne velmi baví. Jsem přirozeně komunikativní a otevřený typ člověka, takže by mému naturelu celodenní sezení v kanceláři naprosto nevyhovovalo. Jsem vlastně stále na cestách, auto je mým druhým domovem,“ říká o sobě paní Eva.
Prozradila nám také, že na koníčky nemá příliš mnoho času. Proč? „Syn a dcera jsou už velcí, teď se spíše věnuji svým dvěma malým vnukům (7 a 5 let) a našemu pejskovi, ale baví mě třeba i pěstování orchidejí.“
Naši proměnu se rozhodla absolvovat proto, že chtěla celkově změnit svůj účes a poradit se ohledně líčení a svého typu pleti.

Před proměnou...

Kadeřnice Kateřina ohodnotila vlasy paní Evy jako suché a trochu poničené zesvětlováním s trochu již viditelným odrůstem. Rozhodly se společně ale opět pro blond barvu (Martix), která paní Evě přirozeně sluší. Kateřina ještě barvu jemně promelírovala stříbrným melírem, aby se zamezilo výrazně »žlutému« efektu.

Jako střih bylo (vzhledem k Evině hezkému tvaru šíje a hlavy) zvoleno mikádo typu »podkova«, které bylo svého času tak populární díky Viktorii Beckham, která tento specifický účes proslavila.

Po částečné »předpřípravě« účesu si vzala paní Evu do parády Tea.

Pleť paní Evy je (jako obvykle u žen v dnešní době) dehydratovaná, má patrné výrazné kruhy pod očima, pleť potřebuje zlepšit tonus. Vrásek je již poněkud více, pleť ale jinak moc hezká, patrné jsou trochu také popraskané žilky.

Tea použila lokálně tónovací krém – jen na místa, kde je to nezbytně nutné – na nos, líčka, popraskané žilky a na bradu. Kromě obvyklých způsobů nanášení make-upu (tedy nanášení houbičkou či prsty) lze nanášet make-up i štětcem!

Dále Tea použila na viditelné žilky a zejména kruhy pod očima korektor. Vzhledem k trochu povadlým víčkům použila perleťový stín. „Zde je opravdu velmi nutné dodržet pravidlo, aby stín nešel výš než sahá nadočnicový oblouk. Dále Tea použila také tužku, kterou zvýraznila dolní i horní víčko. Nezapomněla samozřejmě ani na rty.

Závěrečný styling vlasů mohl proběhnout. A šlo se fotit!

Po proměně...

Tea Flak použila pro líčení paní Evy tyto přípravky:

Skin Tones 2
Korektor Light
Pudr Ecru
Tvářenka Blossom
Rtěnka krémová Soft Kiss
Hnědá tužka Espesso
In Focus Mascara

Realizátoři proměny

Tuto proměnu pomohli zrealizovat: Vizážistka Tea Flak (značka Sebastian Trucco), kadeřnický salon Style a kosmetická poradkyně Martina Koblížková (značka Darphin Paris). Více informací...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky