Nové proměny s Magic Helenou

Proměny
Proměny
Zdroj: Magic Helena

Odedávna platí, že oděv a celková úprava vzhledu vypovídá mnohé o osobnosti svého nositele. Poradenství v této oblasti poskytuje také návrhářka a imagemakerka Helena Kohoutová a její společnost Magic Helena, nyní také pro KAFE.cz.

Jednou ze služeb, na které se Magic Helena zaměřuje, jsou kompletní proměny žen i mužů. Ty spočívají nejen v kadeřnické a vizážistické úpravě (obdobné, jako znáte z proměn na KAFE.cz), ale pokračují i doporučením a vyzkoušením vhodného oblečení pro nejrůznější příležitosti. Již tuto středu se můžete těšit na první proměnu s Magic Helenou, tentokrát navíc zcela mimořádnou  – v silvestrovském stylu!

Ukázky proměn Magic Helena

Imagemakerka Helena nezapomíná ani na výběr brýlových obrub, doplňků a bižuterie. Další nabízenou službou je pouhý "Kuk do šatníku", kdy Helena zreviduje a vhodně doplní stávající oblečení zákazníka či zákaznice.  

Nyní máte i vy možnost získat kompletní proměnu s Magic Helenou, která běžně stojí 5 000 Kč, zcela zdarma! Stačí napsat na níže uvedenou adresu a pak záleží už jen na počtu hlasů v naší anketě.

Jak se přihlásit na proměnu na KAFE.cz?

Napište na promena(zavináč)kafe.cz a přiložte svoji fotografii, případně důvod, proč se chcete nechat proměnit.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky