Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nové PROMĚNY: Co jsme si pro vás připravili?

Nové PROMĚNY: Co jsme si pro vás připravili?
Nové PROMĚNY: Co jsme si pro vás připravili?
Zdroj: Veronika Wiwi Carvová a Thinkstock

Nová proměna je ve znamení relaxu, krásy a omlazení. Naše čtyři čtenářky si užijí den, na který jen tak nezapomenou. Co je čeká? A jaké jsou?

Tentokrát naši „novou“ proměnu podstoupí dva páry - dvě matky s dcerami. Rodinná proměna tak může ukázat i dalším čtenářkám (nebo čtenářům), že v žádném věku není potřeba svou snahu o spokojenější pocit ze sebe sama potlačovat. Právě proto jsme ke změně vizáže přidali ještě relaxační a omlazující procedury, které ten "pocit změny" ještě více umocní. Proměna tak bude opravdu komplexní!

Společně do proměny čtenářek se s námi tentokrát pustila klinika estetické medicíny Petra Clinic pod vedením odbornice na ženskou krásu a wellness koučky Mgr. Petry Řehořkové. Naše čtenářky tak budou nejen v péči vizážistky a kadeřnice, ale zároveň se o ně postará i profesionální a proškolený tým v oblasti neinvazivní zkrášlující medicíny. Každá z vybraných dam si tak vyzkouší jednu proceduru z nabídky, která je zbaví jejich největších nedostatků. 

Celá akce poprvé proběhne na klinice estetické medicíny Petra Clinic. Fotoaparát si do rukou vzala fotografka Veronika Carvová, která poctivě všechny proměny zdokumentuje. 

Cílem proměn není pouze udělat z "obyčejné" ženy na jeden den HVĚZDU, ale inspirovat ji, jak se má sama líčit, a poradit, který účes je tím pravým, a zbavit ji určitého pocitu méněcennosti. Líbí se nám, že dnem s proměnou děláme ženám radost a učíme je relaxovat a starat se o sebe. Mnoho žen to totiž v dnešní uspěchané době neumí.  

 

 Čtenářky, které proměnu podstoupí

Marie (66 let)

Přestože je Maruška už čtyřnásobnou babičkou, péči o sebe nechce hodit za hlavu. Ve svém věku chce tak zjistit, co z líčení jí sluší, jak si upravit vlasy a co jí doporučí odborníci na klinice. Zároveň proměnu vnímá jako šanci konečně si odpočinout a trochu omládnout. 

Procedury: neinvazivní radiolifting obličeje Petra Clinic a lipolýza podbradku 

Barbora (42 let)

Bára je energická maminka svou dospívajících synů, která na sebe nemá vůbec žádný čas. Kromě práce musí zvládnout starost o rodinu a jejich časově náročné koníčky. Touha po změně a relaxu tak přišla z pocitu nedostatečného odpočinku. A navíc se chce cítit znovu jako hezká ženská.

Procedury: diamantová abraze a laserová sprcha

Jana (52 let)

Dáma dělí svůj čas mezi práci, péči o statek a svoji maminku. Na sebe jí tak příliš času nezbývá. Rozhodla se proto konečně s tím něco udělat a jako startovní čáru vnímá právě účast v naší proměně. 

Procedury: mikrojehličková radiofrekvence, laserová sprcha a aplikace botulotoxinu

 

Veronika (19 let)

Mladá studentka Veronika se pro proměnu rozhodla proto, aby podpořila svoji maminku Janu. Navíc je přirozeně krásná, a tak moc úprav nepotřebuje. Což ale nic nakonec nezměnilo na tom, že se těší na líčení a procedury spojené se zkrášlováním těla. 

Procedury: LPG omlazení obličeje a lymfomasáž


 

 

První proměnu najdete na www.kafe.cz v pátek 13. listopadu.   

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky