Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Návrhářka interiérů Věra (33): „Chci, aby s novým životem přišla změna.“

Zdroj: Mojereklama.cz

Věra z Karlových Varů má doma dvojčátka - holčičky, o které se až dosud starala na plný úvazek. Nyní by ale ráda nastoupila do práce, kde by pokračovala v tom, co dělala, než nastoupila na mateřskou.

Je prý velká optimistka a nerada na sobě hledá chyby. Proto na otázku, co by chtěla změnit, odpověděla, že skoro nic – jen by si ráda nechala poradit u odborníků, co jí sluší nejvíce.

Před proměnou...

Věra se živí jako návrhářka interiérů. Proto nás zajímalo, zda i doma měla hlavní slovo v tom, jak bude pokojíček pro děti vypadat. „Nechala jsem, aby se k vybavení vyjádřil i manžel. Ale on spíše souhlasil s mými návrhy, takže je to vlastně celé moje práce,“ říká s nadsázkou Věra. Podle ní je důležité zvolit takový design, který je nadčasový a neutrální k danému období. Navíc je prý dobré, aby vše korespondovalo s úložným nábytkem, stolem a postelí. Pokoj se pak díky vymalování stěn a dekoracím snadno přizpůsobí potřebám rostoucího dítěte. Kromě péče o děti dbá Věra i o zevnějšek. Ráda navštěvuje krejčovství kamarádky a nechává si ušít módní kostýmky a blůzy. Kladný vztah má i ke zkrášlovacím salónům, kde si ráda nechá hýčkat pleť a vlasy. „Teď bylo vše ovlivněné tím, že jsem byla na mateřské, takže jsem dlouho na nákupy a zkrášlování neměla čas. Moc mi proto vyhovovalo, že tahle proměna trvá jen pár hodin a já si ji můžu maximálně vychutnat,“ dodala Věra.

Proměňování...

A co s vlasy? Nastupuje kadeřník

Vlasy: Beata Boldišová, vlasové studio Kadus

Věra má sice jemné vlasy, ale kupodivu nejsou nijak zvlášť poškozené. Nebylo tedy zapotřebí nějakého výrazného stříhání –jen drobné zarovnání konečků a ofiny do patky.

Pro zvýraznění obličejových rysů a intenzivnější lesk zvolila kadeřnice Beata zrzavou a tmavě hnědou barvu.

„Doporučuji mýt vlasy šampónem na barvené melíry a jednou za čas si nechat udělat nějakou intenzivnější kůru, která vlasy zregeneruje a dodá jim větší objem a lesk,“ poradila na závěr Věře kadeřnice Beata.

S vizáží poradí vizážistka

Vizáž: Marie Tyburcová, project manager 1A týmu

Make-up nebyl v případě Věry nutností. Pihy jsou trendy, tak proč je zbytečně skrývat a kazit si pleť? Ke zvýraznění tvaru obličeje proto vizážistka použila jen bronzující tvářenku, která tvář nádherně rozjasnila, a trochu kompaktního pudru na drobné nedostatky.

Protože u zrzavých vlasů působí nejpřirozeněji hnědá a k minimálnímu líčení se nehodí ani tvrdé oční linky, zvolila Marie jemné líčení v odstínech třpytivé a světle hnědé barvy.

V případě rtů byla nejvhodnější tónovací rtěnka a lesk v tmavě červeném odstínu. A protože Věra má úzké rty, doporučila jí Marie, aby je natírala přírodním kolagenem. Ten pokožku rtů vypne a tím opticky zvětší jejich objem.

Po proměně...

Líčení – použité přípravky

Vizážistka použila na nalíčení Věry následující přípravky dekorativní kosmetiky:

Podkladový hydratační krém Sephora – sublimateur de teint
Dermacol kompaktní pudr
Bourjois (hnědé a třpytivé oční stíny)
L´oréal Panoramatic Cool – revitalizační řasenka
Bourjois tvářenka rose
Rtěnka Dermacol rose

A co na proměnu říkala Věra?

„Cítím se hned mnohem lépe. Účes i líčení je nositelné a přirozené.“

Kosmetika – doporučené přípravky

Kosmetika: Jana Hotová, salon Unique, značka Payot

Odličování a čištění pleti: Specifická péče:
  • Les Demaguillantes lotion
  • Les Demaguillantes tonik
  • 1x týdně revitalizační maska Maqrevelil Eclat
  • Pravidelně ráno a večer na krk a dekolt používat Design Cou – vypínací krém na krk a dekolt s A.G.E. kompenzačním komplexem – zpevňuje, restrukturalizuje a vyhlazuje zralou pleť na krku a dekoltu.
Odličovač očí a rtů: Oči ráno a večer:
  • Design Yeux Et Levres
  • Masque Patch Design Yeux – vyhlazující a zklidňující maska na oči. Doporučuje se používat jako intenzivní kúru každý den po dobu jednoho měsíce, nebo dlouhodobě každé tři dny, nebo jednorázově podle potřeby pro oživení očí.
 Obličej ráno:  Obličej večer:
  • Revitalizační řadu kombinovanou s řadou na vrásky Cure De Vitalite – zpevňující krém se sojovými proteiny
  • Creme De Choc s jojobovým olejem a mateří kašičkou
  • Design Lift nemoderační sérum

Realizátoři proměny

Tuto proměnu pomohli zrealizovat:

Vlasy: Beata Boldišová, vlasové studio Kadus
Vizáž: Marie Tyburcová, project manager 1A týmu
Kosmetika: Jana Hotová, salon Unique, značka Payot

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky