Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nakladatelka Zuzana (28): „Do proměny mě přihlásila sestřenice.“

Zdroj: Martin Pekař, Mojereklama.cz

Zuzana má zajímavé zaměstnání, je šéfredaktorkou jednoho pražského nakladatelství a její práce jí moc baví. Podle jejích slov je to práce velmi časově náročná, vyžaduje literární talent, organizačního ducha a velký zájem o všeobecné dění ve společnosti.

Zuzana má dojem, že v poslední době moc pracuje, a proto vzhled trochu zanedbává. Její styl oblékání je spíše ležérní, má ráda džíny, trika a mikiny, na podpatky, halenky a kostýmky si nepotrpí. Přiznala však, že v poslední době je stále častěji na jednáních, a tam se upravený a reprezentativní vzhled prostě předpokládá. Se svou vizáží proto nebyla úplně spokojená a do proměny ji přihlásila blízká příbuzná – přesněji sestřenice.

Před proměnou...

Jak se tak mladá žena dostane na post šéfredaktorky nakladatelství? Zuzana nám prozradila, že vystudovala obor bohemistika na Univerzitě Karlově a pobývala nějaký čas v zahraničí, konkrétně pak v Řezně (Regensburg), kde se věnovala germanistice a dále svému oboru. Během studia se vyprofilovala její chuť stát se redaktorkou a působit v nakladatelství, což se jí podařilo hned po ukončení studií. Nyní se věnuje hodně i managementu, jednáním s autory, fotografy, stylisty, vydávají řadu zajímavých titulů ročně od kuchařek po beletrii.

Po krátkém povídání jsme se tedy pustili do proměňování. Vlasy paní Zuzany jsou zdravé, nebarvené, spíše husté, silnější. Kateřina se rozhodla lehce prosvětlovat v rámci zachování hnědé barvy »tón v tónu«. Dále pak půjde rozhodně o zkracování, sestříhávání, možná se rozhodnou i pro ofinu a celkové provzdušnění účesu.

Mytí hlavy je opravdu relax a paní Zuzana si ho náležitě užila.

Příjemné bylo rozhodně ale i stříhání, foukání a úprava žehličkou.

Po částečném stříhání si ji už vzala do parády Tea. Pleť paní Zuzany není zcela čistá, má rozšířené póry, dehydratovanou pleť, popraskané žilky. Plošně proto nanesla tónovací krém štětcem, na popraskané žilky a oční víčka nanesla korektor. Oči potřebovaly rozjasnit, proto volila stíny s perletí, ale pro dotvoření mandlového tvaru jemně použila také hnědou tužku. Samozřejmě nemůže chybět černá řasenka. Na líčka pak růž a plnost rtům dodá lesk.

Těsně před koncem líčení se již práce chopila znovu i Kateřina a nějakou dobu se Zuzaně věnovaly hned dvě naše odbornice najednou.

Po proměně...

Tyto produkty Trucco použila Tea tentokrát:

Skin Tones 2
Stíny Luster
Pudr Shell
Hnědá tužka na oči Taube
In Focus Mascara
Tvářenka Blossom
Lesk Sugar Sugar

Kosmetická poradkyně Martina Koblížková doporučuje:

Odlíčení

Demaquillant Fraicheur – pleťové mléko + Fraicheur tonik
Odlíčení očí - Demaquillant doux pour les yeux

Oči

Ráno i večer

1. Sérum anti-pocheet anti-cernes contour des yeux
2. Arovita gel contour des yeux et des levres

Obličej

Ráno

1. Sérum Hydraskin + lokálně pouze na rozšířené žilky Intral sérum
2. Krém hydraskin light

Večer

1. Esenciální péče - soin d´arome a la Rose (2-3x týdně použít na místo esenciální péče Rose, Baume purifiant pro intenzivní antiseptický a antibakteriální efekt a okysličení)
2. Krém hydraskin light

Specifická péče:

2x týdně aroma peeling doux - ogumovat a po dočištění tonikem nanést na 10 minut masku Purifiant. Po omytí vlažnou vodou opět tonizace Fraicheur tonikem a na závěr běžná péče buď sérum krém, nebo esenciální péče a krém.

Realizátoři proměny

Tuto proměnu pomohli zrealizovat: Vizážistka Tea Flak (značka Sebastian Trucco), kadeřnický salon Style a kosmetická poradkyně Martina Koblížková. Více informací...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky