Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Módní proměny aneb Proměny na KAFE.cz v novém stylu

Proměny na KAFE.cz
Proměny na KAFE.cz
Zdroj: Lubomír Kotek

I proměny občas potřebují proměnit. Přicházíme proto s novou koncepcí, která bude kromě úprav účesu a líčení zaměřena na celek, tedy na odívání.

Doufáme, že s novými proměnami najdete tu pravou inspiraci, nebo se rovnou přihlásíte do příštího kola. První nová Módní proměna bude zveřejněna v týdnu od 9. srpna 2010.

Hlavní role se tentokrát ujal renomovaný stylista Peter Tistan (www.petertistan.com). Tvrdí, že všechny ženy jsou krásné, půvabu stačí jen trochu pomoct!

Každou adeptku čeká po úvodním vyfocení „tak, jak přišly“ nejprve vizážistická úprava doprovozená konkrétními radami a doporučeními pro daný typ pleti a vlasů. 

Pak se vyráží vybírat vhodné oděvy a doplňky do nákupního centra. Užije se při tom spousta legrace, neboť představy proměňovaných a Petera se často značně liší.

A nakonec? Zbývá jen úprava pro závěrečné focení v ateliéru. Jak se povedly první nové proměny, budete moct posoudit už brzy na vlastní oči díky fotoreportáži, která bude celý proces zachycovat.

Máte-li zájem nechat se také proměnit, posílejte své kontaktní údaje, fotografii a stručnou motivaci na adresu promena(zavináč)kafe.cz.  

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky