Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Metalistka Hanka: „Občas potřebuju být za dámu!“

Zdroj: Proficlanky.cz

S Hankou (20) jsme se setkali těsně po jejím návratu z hudebního festivalu. Prozradila, že metal poslouchá už od patnácti, ale zajde i na diskotéku. Protože pracuje ve firmě, kde se očekává elegantní oblečení, chtěla pár nových kousků. Co jsme jí vybrali?

Co se oblečení týče, Hanka jedno období svého života prožila ve skupině přátel, která si oblíbila Gothic style. Jde o životní styl, silně spojený s oblékáním, posloucháním specifické temné hudby a potřebou odlišit se od ostatních. Hanka nás ale překvapila, protože se z ní navzdory černému a trochu děsivému oblečení vyklubala moc milá dívka se vyzrálými názory na život.

Foto PŘED proměnou

Zdroj: Proficlanky.cz

Hanka má za sebou střední školu - Obchodní akademii a v současné době pomáhá svému staršímu bratrovi ve firmě s administrativou a účetnictvím. Vzhledem k tomu, že její práce vyžaduje spíše konvenčnější a elegantnější styl oblékání, obrátila se na nás s prosbou: „Co si mám vzít na sebe do práce? A na firemní večírek?“ Všem nám bylo jasné, že s „gothic stylem“ by asi v kanceláři moc neuspěla (ten si nechá na další festival) a tak si klidně nechala poradit s kalhotovým kostýmkem i šaty, jak do města, tak na večírek či na párty.

Proměňujeme...

Zdroj: Proficlanky.cz

První varianta je v Hančině oblíbené černobílé kombinaci. Společenské kalhoty (Hennes) jsme skombinovali s polodlouhým sakem (Clockhouse, C&A) a halenkou s černobílou aplikací (Clockhouse, C&A). K této variantě se hodily černé lodičky (Gloria line). Hanka má ráda kabelky a různé doplňky, proto se jí k tomuto outfitu zalíbila menší černobílá kabelka Avon a bižuterie (náhrdelník a náušnice Pink). Brýle, které Hanka nosí, jsme jí zatím nechali, protože k této variantě se decentní brýle s jemnými obroučkami hezky hodí.

Zdroj: Proficlanky.cz Zdroj: Proficlanky.cz

Co se líčení týče, Hanka byla zvyklá na silné tmavé linky na horních i spodních víčcích, které jsme zjemnili a spodní linku vynechali úplně. Jemný make-up, řasenka a na rty pouze lesk. To se k létu hodí nejlépe.

Zdroj: Proficlanky.cz

Postavu má Hanka typicky ženskou s plnějšími tvary, ale dříve se trápila s výraznější nadváhou. Hanka nám prozradila, že během dvou měsíců se jí podařilo zhubnout o 9 kilogramů. Snaží se sportovat, jíst zdravě a málo, ale jak nám řekla: „Jde to ztuha“. Výhodou je, že se Hanka za své vnady nestydí, nesnaží se je za každou cenu zakrývat a klidně si vezme větší výstřih nebo kratší šaty. Ví zkrátka, jaké jsou její přednosti, které jsme zdůraznili i my.

Druhá proměna

Zdroj: Proficlanky.cz

Nejromantičtěji Hanka působí v bílých letních květovaných šatech (X – MAIL, Tako fashion). Také kabelku a boty (Oscar Taylor) jsme barevně sladili a vytvořili tak kombinaci vhodou pro zahradní párty nebo procházku po městě.

Zdroj: Proficlanky.cz

Hanka moc ráda navštěvuje různé věčírky, taneční zábavy a plesy – třeba i maškarní. Vyprávěla nám se smíchem historku o tom, jak jako malá musela jít na maškarní bál za rytíře v brnění, přestože všechny kamarádky byly princezny, baletky a víly. Takže jsme to „trauma“ Hance trochu vynahradili. Posuďte sami. Myslíme si, že k brnění už se Hanka vracet opravdu nemusí.

Třetí proměna

Zdroj: Proficlanky.cz Zdroj: Proficlanky.cz

Červené sexy saténové šaty (Orsay) jsme doplnili stříbrnými páskovými lodičkami (Young spirit) a ke stylu doladili i šperky (náhrdelník a náušnice Swarowski).

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky