Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Marketingová specialistka Jana (25): „Nebráním se atypickému účesu.“

Zdroj: Martin Pekař, Mojereklama.cz

Slečna Jana pracuje v marketingu již pět let a ráda by byla v tomto oboru jednou hodně dobrá. Její ambice směřují vysoko. Je totiž odvážná – chtěla klidně razantní změnu a nebála se jakéhokoliv účesu.

„Chci zkusit něco nového, mám už dlouho stejný účes a čeká mne brzy firemní večírek, tak bych tam chtěla své kolegy trochu překvapit,“ svěřila se nám Jana. Jaký je její profesní sen? Chtěla by dělat v oblasti PR a reklamy, třeba na pozici kreativní ředitelky nebo produkční: „Uvidíme, co se mi ještě v profesním životě naskytne.“

Před proměnou... 

Jana pochází z Mníšku pod Brdy a dojíždí do Prahy za prací a za přítelem, se kterým je již sedmým rokem. Společně si nyní pořídili pejska Dannyho. Ptali jsme se Jany na její zájmy a koníčky. Hovořila zejména o latinsko-americkém tanci, kterému se věnovala závodně až do svých osmnácti let. Pak jí taneční partner odešel na vojnu a Jana to také vzdala. Proč? „Nechtěla jsem si hledat nového tanečníka a hlavně jsem v té době poznala svého současného životního partnera... A na tanec už najednou nějak nebylo kdy.“

Jana má ráda ležérní a spíše sportovní módu. Na kostýmky ani boty na podpatku si vůbec nepotrpí, a když už v nich musí, spíše to protrpí. Podle této informace se i odvíjel výsledný Katčin účes.

Naše dnešní proměňovaná slečna Jana má vlasy trochu poničené melírováním a odbarvováním, ale jsou jinak husté. Katka se rozhodla pro trochu výraznější červené melíry a tmavě hnědou Mocca barvu (Matrix).

Co se střihu týče, Jana dala Kateřině »zelenou« a nechala jí vytvořit klidně i atypičtější nebo řekněme odvážnější variantu. Katka se rozhodla pro nesouměrný účes, kdy jedna strana (patka) bude delší než druhá. Tím se docílí jakoby rošťáckého výrazu a sportovnějšího, ležérnějšího looku.

„Slečna Jana má opravdu krásnou pleť!“

Pak si vzala Janu do rukou Tea a musela konstatovat, že by Janu snad ani nebylo potřeba líčit. „Slečna má čistou pleť bez rozšířených pórů. Kdyby záleželo na mě, příliš bych jí ani nelíčila.“ Jana byla jejím názorem potěšena, ale přála si, aby jí Tea ukázala variantu líčení a barev, kterou by přece jen mohla používat. Tea doporučila všechny světlé tóny stínů s perletí, světle fialkové, světle modré nebo i zlaté. V žádném případě nedoporučila volit černou barvu – maximálně jednou za čas tzv. »kouřové líčení«.  Tea začala líčení (hned po nanesení denního krému) korektorem. Aby se Janě lehce zakryly kruhy pod očima, Tea nanáší korektor do vnitřního a vnějšího koutku oka, kde přece jen se tvoří trochu tmavší plošky způsobené občasným slzením oka.

Aby oční stíny lépe přilnuly, použije Tea korektor i na víčka. Poté si pohraje se stínováním a také s černou tužkou. Tea vybrala zlaté stíny po celém víčku – ačkoliv je slečna studený typ, zlatá barva bude na víčku krásná.

Jana si velmi užívala toho, že jí někdo líčí – nemá s tím vlastně žádnou zkušenost, a proto se nechtěla smířit s tím, že by jí Tea doporučila jen korektor, pudr, tvářenku, řasenku a lesk. Tea dále také Janě trochu dobarvila obočí.

Na rty volila lesk, který se barvou nejvíce podobal Janiným rtům, ale dodal jim na plnosti a objemu.

Pak se Jany ujala ještě na chvíli Kateřina, která vytvořila závěrečný styling.

Po poměně...

Tea Flak líčila touto kosmetikou značky Trucco:

Stíny Califrnia Girl
Korektor Light
Pudr Ecru
Tvářenka Rose
Černá tužka Black Suede
Stín Mystique
Lesk Lucky Lola
In Focus Mascara

Martina Koblížková doporučuje pro Janu tuto kosmetiku:

Odlíčení:

Emulsion nettoyante + tonikum Intral
Odlíčení očí Ľeau florale d´Azahar

Oči

Ráno i večer

1. Sérum anti-poches et anti-cernes contour des yeux
2. Arovita gel contour des yeux et des levres

Obličej

Ráno

1. Sérum hydratant intensif
2. Krém hydraskin rich

Večer

1. Esenciální péče - soin d´arome a la Rose
2. Krém hydraskin rich

Specifická péče:

1x týdně aroma peeling doux - ogumovat a po dočištění tonikem nanést na 10 minut masku Hydratant po omytí vlažnou vodou opět tonizace Intral tonikum a na závěr běžná péče buď sérum krém, nebo esenciální péče a krém (záleží zda peeling provádíme ráno nebo večer).

Realizátoři proměny

Tuto proměnu pomohli zrealizovat: Vizážistka Tea Flak (značka Sebastian Trucco), kadeřnický salon Style a kosmetická poradkyně Martina Koblížková. Více informací...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky