Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Makléřka Jana: „Miluju sportovní oblečení.“

Zdroj: Proficlanky.cz

Slečna Jana (26) se před nedávnem přistěhovala do Prahy, kde získala zajímavou práci v oblasti makléřství a pojišťovnictví. V dnešní PROMĚNĚ jsme si vzali na paškál právě ji – podívejte se, jak to dopadlo...

Janina vizitka

V dětství se věnovala kresbě a malbě, později vystudovala stavební průmyslovku, ale zajímá se aktivně nyní i o obchod. Kromě práce ještě proto zvládá dálkově vysokou školu, ale to všechno jí zabírá mnoho volného času. Volné chvíle byla až dosud zvyklá trávit především na kole, kolečkových bruslích nebo na golfovém hřišti. Jana v zimě hraje squash a chodí do posilovny, teď v létě se raději sportovně vyžívá venku.

Co ráda nosí

Od toho se také odvíjí její šatník. Má v něm velké množství sportovního oblečení v letních i zimních variantách. Poprvé jsme se s ní setkali, když šla z tréninku golfu, ale golfový obleček na focení vyměnila za džíny, volný top a tenisky. V tom, jak nám prozradila, se cítí nejlépe, i když práce jí tuto ležérní módu nepovoluje a užívá si tak každé chvíle, kdy může vyrazit ven v co nejpohodlnější variantě.

Před proměnou 

Zdroj: Proficlanky.cz

Když jsme se jí ptali, jak se dá skloubit šatník milovnice sportu s kancelářskou módou, smála se a řekla, že pro ni zatím dost těžko. Rozhodli jsme se jí proto trochu pomoci a vybrali jsme společně dvě varianty, které se Janě zamlouvaly nejvíce a tvrdila v závěru, že si možná přece jen na své kostýmky zvykne.

První proměna

Zdroj: Proficlanky.cz   Zdroj: Proficlanky.cz

První varianta, která Janě padla do oka jsou hnědé kalhoty a černé tílko (Pull and bear). Pull and bear je u nás méně známa značka, ale našla si již mnoho příznivců. Nejde sice až tak zcela o business módu, spíše o trendy oblečení pro mladé, ale podařilo se nám najít pár vhodných kousků i do Janiny práce.

Druhá proměna 

Zdroj: Proficlanky.cz

Jana se trochu trápí tím, že má ze sportu vypracovaná stehna a od přírody menší prsa. Ale upřímně řečeno, my jsme žádnou vadu na kráse neshledali. Janu jsme museli v průběhu focení občas rozesmívat, protože jak nám prozradila, nejlepší fotky má z různých párty s přáteli, ale běžně se fotí velmi nerada a nejraději by si fotoaparát vzala sama. To jsme jí ale nedovolili a postavili jsme ji pěkně na druhý konec. Tentokrát v luxusnějším saténovém tílku (Comtessa) v černobílé kombinaci, ke kterému se báječně hodily černé společenské šortky (Comtessa). V obou případech bylo možné použít černé páskové sexy sandálky na podpatku (Baťa).

Zdroj: Proficlanky.cz

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky