Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Letní Proměny: Která se vám nejvíce líbí?

Letní Proměny: Která se vám nejvíce líbí?
Letní Proměny: Která se vám nejvíce líbí?
Zdroj: jaka

Dvě dívky nám do rukou svěřily své sny a touhy a my jsme se je snažili naplnit. Na vás teď bude výsledný efekt posoudit. Která z Proměn by od vás dostala nejvíce bodů?

Nikola (23) - "Ocenila jsem hlavně rady v líčení"

Mladá studentka Nikola pracuje v personální agentuře a volný čas nejradši tráví se svým psem a cestováním s přáteli. Nemá ráda konflikty, a tak si ani netroufla odporovat našim odborníkům při Proměně. Ale ono nebylo ani třeba. Odborníci se vždy snaží splnit proměňované dámě její sen. V případě Nikoly to bylo zachování délky a světlé barvy vlasů. A to se povedlo.Co si o výsledku myslíte vy? 

Mirka (23) - "Radikální změna mě mile potěšila!"

Mirka byla takovým typem nevýrazné šedé myšky. Všichni jsme proto hned věděli, že se rýsuje větší a radikálnější změna, na kterou jsme se již delší dobu těšili. Mirka chvíli váhala, ale nakonec se změnou barvy vlasů souhlasila. A udělala dobře, protože z šedé myšky se stala rázem výrazná krásná ženská. Líbí se i vám?  

1. díl další série proměn najdete na www.kafe.cz příští sobotu.    

Za spolupráci děkujeme Studiu ProBeauty - Specialisté na změnu image!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Vlasové trendy letošního léta

Vlasové trendy letošního léta

Prázdniny jsou v plném proudu. Kromě koupání, opalování a zábavy, řešíme my ženy také svůj vzhled. Nejvíce pak vzezření našich vlasů. Víte, co letos…

Akční letáky