Komu máme odstranit podbradek? Vybrali jste...

Vybrali jste...
Vybrali jste...
Zdroj: čtenáři

Máme za sebou velmi napínavé hlasování, které mělo hned od začátku dvě favoritky s velmi vyrovaným počtem hlasů. A jak to dopadlo?

Všechny přihlášky, zaslané na základě nedávno zveřejněné výzvy, posoudil plastický chirurg MUDr. Libor Kment a vybral pět finalistek. A pak už to bylo jen a jen na vás. V anketě, která probíhala do půlnoci 7. března 2011, se objevilo celkem 3 097 hlasů. S neuvěřitelně těsným rozdílem 11 hlasů (získala celkem 1 538 hlasů) nakonec zvítězila čtyřiačtyřicetiletá Dana z Bratislavy, která tak bude mít nárok na odstranění "dvojité brady" na pražské klinice plastické chirurgie Esthé. Z té KAFE.cz přinese reportáž.

Výherkyně

Dana P.
 Edita L. - soutěžící o Proměnu

Po amputaci nohy se snaží začít nový život a nebylo by špatné mít o "defekt" méně. To je nejdůležitější z řady dalších důvodů, proč se přihlásila.

Vzkaz od Dany čtenářům: V jednu chvíli jsem chtěla svoji kandidaturu kvůli poznámkám v diskuzi vzdát, tak jsem moc ráda, že jsem to neudělala, a děkuji všem, kteří mi dali hlas. Moc jste mě potěšili!

 

Ostatní soutěžící

Iva H.
 Edita L. - soutěžící o Proměnu Problém své druhé brady nepovažuje za "pupek světa", ale když vidí své fotky z profilu, připadá jí, že by to bez ní bylo daleko lepší a že se by její pocity méněcennosti zmenšily.

Karolína Š.
 Eva H. - soutěžící o Proměnu Podbradek ji trápí od malička. Má kulatý obličej, kterému na kráse nedodává. Zkusila všechny možné cviky na zmenšení, ale nepomohlo to. Obává se, že s přibývajícím věkem by se mohl ještě zvětšit. Je to jediná část jejího těla, která se jí skutečně nelíbí.

Květa K.
 Alena D. - soutěžící o Proměnu Myslí si, že k tomu, jak vypadá žena s lalokem pod bradou a bez něj, není co dodat. Je to zkrátka nehezké a často určitě dané geneticky. V její rodině má podbradek skoro každý. Byla by moc šťastná, kdyby volba padla na ni, a přihlásila se, protože se drží hesla "Když nic nezkusíš, nic nemáš."

Šárka K.
 Edita L. - soutěžící o Proměnu Přihlásila se, protože by se chtěla sobě, manželovi i okolí zase líbit. Soutěž ji velmi zaujala, i když neví, jaká je reálná šance proměnu vyhrát. Nehodlá rozesílat maily s prosbou o podporu, ale přesto chce zkusit své šance.

O Klinice plastické chirurgie ESTHÉ, kde bude zákrok proveden

Klinika ESTHÉ patří k nejvyhledávanějším pracovištím estetické medicíny u nás. Svědčí o tom desetitisíce spokojených pacientů, kteří za dobu více než 12 let její existence (klinika byla otevřena v roce 1997) podstoupili některý z kosmetických léčebných zákroků.

Klinika ESTHÉ má v českých podmínkách také bezkonkurenční postavení z hlediska vybavení a komplexnosti poskytovaných odborných služeb v rámci estetické medicíny, což je dáno úzkou spoluprací mezi oběma samostatnými pracovišti kliniky - plastickou chirurgií a laserovým centrem.

Stále velký zájem široké veřejnosti o poskytování odborných služeb na Klinice plastické chirurgie ESTHÉ vedl k nutnosti rozšířit stávající tým lékařů v čele s Doc. MUDr. Janem Měšťákem, CSc., o další vysoce erudované plastické chirurgy. Jedním z nich je MUDr. Libor Kment, který se stal současně i zástupcem vedoucího lékaře kliniky. Kromě široké škály všech výkonů estetické chirurgie se významně spolupodílí na činnosti univerzitní Kliniky plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici Na Bulovce, kde zvláště v problematice rekonstrukce prsu u žen dosáhl vynikajících výsledků. Druhou významnou posilou týmu se stal MUDr. Karel Urban, primář Kliniky plastické chirurgie 1. LF UK a Fakultní nemocnice Na Bulovce. Absolvoval četné stáže na pracovištích estetické chirurgie u nás i v zahraničí. Oba lékaři získávali cenné zkušenosti pod vedením docenta Měšťáka, přednosty univerzitní kliniky na Bulovce, a patří k nejlepším plastickým chirurgům v naší republice.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky