Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kompletní změna vizáže: Vybrali jsme tyto dámy

Kompletní změna vizáže: Vybrali jsme tyto dámy
Kompletní změna vizáže: Vybrali jsme tyto dámy
Zdroj: Lucie

Je tady další podzimní kolo proměn a s ním i čtyři sympatické čtenářky, které jsme z velkého množství přihlášených vybrali. Na kompletní změnu vizáže se už kromě jich samotných těší i tým Studia Michelangelo. A vám tentokrát můžeme slíbit proměny opravdu zásadní.

Všechny čtenářky, které jsme v tomto kole do proměny pozvaly, spojuje hned několik věcí. Převážně za námi pojedou z daleka a toho si moc vážíme, všechny jsou maminkami malých dětí a co je nejlepší, vůbec se nebojí zásadní změny vzhledu.  

  • Cílem proměn není pouze udělat z "obyčejné" ženy na jeden den STAR, ale především naučit a inspirovat ji, jak se má sama líčit, poradit, který účes je pro ní ten pravý, nebo pomoci s volbou oblečení. 

 

Čtenářky, které proměnu podstoupí

Markéta (33 let)

Markéta je energická maminka na mateřské dovolené, která se stará o svoji malou dcerku. Hlavním důvodem, proč se přihlásila do proměny, jsou její husté a nepoddajné vlasy, se kterými si nedokáže sama poradit. Těší se, jak bude vypadat nalíčená a co na její nový vzhled řekne manžel. 

Jana (33 let)

Jana má patnáctiměsíčního synka a jejím velkým koníčkem je aranžování a práce s květinami. Má krásné vlasy, které jí spadají až do pasu, ale už jich má tak akorát dost a chce je nekompromisně ostříhat. Jste zvědaví, jak to nakonec dopadne?

Hanka (27 let)

Hanka je vytíženou maminkou dvou dětí. Pracuje na klientském centru velké společnosti a svoji profesi miluje stejně jako kontakt s lidmi. Po porodu hodně přibrala, ale podařilo se jí více než 30 kg zhubnout. Změnu vizáže sama sobě věnovala jako odměnu za to, co dokázala. 

Veronika (21 let)

Sympatická Veronika se za námi chystá až z Karlových Varů. Má malou dcerku a u kadeřnice prý nebyla téměř rok. Přeje si nový šmrncovní účes a těší se, až se manželovi ukáže krásná a upravená od profesionálů.

První proměnu najdete na www.kafe.cz v pátek 15. 11. 

Za spolupráci srdečně děkujeme kadeřnickému Studiu Michelangelo pod vedením pana Michala Červeného.  

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky